Zwiedzanie Parku Nauki i Techniki ExploraPark: wejście dla 2 osób za 19,99 zł i więcej opcji (do -53%)

Park Nauki i Techniki EXPLORA PARK

Oferta niedługo się kończy!
Do -53%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Zwiedzanie Parku Nauki i Techniki ExploraPark:

  • 19,99 zł zamiast 34 zł za wejście dla 2 osób,
  • 24,99 zł zamiast 45 zł za wejście dla 3 osób,
  • 29,99 zł zamiast 60 zł za wejście dla 4 osób,
  • 34,99 zł zamiast 75 zł za wejście dla 5 osób.

Jednorazowe wejście bez ograniczenia czasowego.

W dni robocze od godz. 8,00 do 16,00, w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 18.00. Dzieci do lat 5 - wstęp wolny.Park Nauki i Techniki ExploraPark

Nauka idzie w parze z zabawą, zwłaszcza gdy odkrywaniu nieznanych dotąd zjawisk towarzyszy (inter)aktywna forma ich prezentacji. Taki cel przyświeca wystawom edukacyjnym przygotowanym przez Instytut Badań Kompetencji w Wałbrzychu.

Interaktywne eksponaty zachęcają do samodzielnego odkrywania ich właściwości, co zdecydowanie lepiej tłumaczy rządzące światem mechanizmy - zamiast być biernymi odbiorcami tradycyjnych ekspozycji, dzieci znajdują się w centrum wydarzeń i same odkrywają, że nauka i technika są integralną częścią codzienności.

Mali odkrywcy mogą tu badać, dociekać, poszukiwać, odkrywać i eksperymentować. Świat nauki staje przed nimi otworem, a towarzysząca temu zabawa, za sprawą odpowiednio dobranych narzędzi, modeli i prototypów oraz programów multimedialnych, ułatwia i uprzyjemnia proces nauki.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: wydrukowany groupon jest biletem wstępu. W przypadku wizyty w czasie trwania lekcji można w niej uczestniczyć, nie ma jednak takiego obowiązku - można w tym czasie korzystać z pozostałych funkcjonalności ExploraParku. Można, kontaktując się z numerem 748 469 077, sprawdzić terminy zarezerwowanych lekcji, aby wziąć udział w wybranym przez siebie temacie. Tematy lekcji dostępne na www.explorapark.pl Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Park Nauki i Techniki EXPLORA PARK


Park Nauki i Techniki EXPLORA PARK

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.