Brak nowych powiadomień

Park Nauki i Techniki EXPLORA PARK

Zwiedzanie Parku Nauki i Techniki ExploraPark: wejście dla 2 osób za 19,99 zł i więcej opcji (do -53%)

Do -53%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wśród atrakcji jest m.in. ponad 120 interaktywnych zabawek, gier logicznych, modeli, a także Sala Lego oraz symulator jazdy samochodem.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Zwiedzanie Parku Nauki i Techniki ExploraPark:

  • 19,99 zł zamiast 34 zł za wejście dla 2 osób,
  • 24,99 zł zamiast 45 zł za wejście dla 3 osób,
  • 29,99 zł zamiast 60 zł za wejście dla 4 osób,
  • 34,99 zł zamiast 75 zł za wejście dla 5 osób.

Jednorazowe wejście bez ograniczenia czasowego.

W dni robocze od godz. 8,00 do 16,00, w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 18.00. Dzieci do lat 5 - wstęp wolny.Park Nauki i Techniki ExploraPark

Nauka idzie w parze z zabawą, zwłaszcza gdy odkrywaniu nieznanych dotąd zjawisk towarzyszy (inter)aktywna forma ich prezentacji. Taki cel przyświeca wystawom edukacyjnym przygotowanym przez Instytut Badań Kompetencji w Wałbrzychu.

Interaktywne eksponaty zachęcają do samodzielnego odkrywania ich właściwości, co zdecydowanie lepiej tłumaczy rządzące światem mechanizmy - zamiast być biernymi odbiorcami tradycyjnych ekspozycji, dzieci znajdują się w centrum wydarzeń i same odkrywają, że nauka i technika są integralną częścią codzienności.

Mali odkrywcy mogą tu badać, dociekać, poszukiwać, odkrywać i eksperymentować. Świat nauki staje przed nimi otworem, a towarzysząca temu zabawa, za sprawą odpowiednio dobranych narzędzi, modeli i prototypów oraz programów multimedialnych, ułatwia i uprzyjemnia proces nauki.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: wydrukowany groupon jest biletem wstępu. W przypadku wizyty w czasie trwania lekcji można w niej uczestniczyć, nie ma jednak takiego obowiązku - można w tym czasie korzystać z pozostałych funkcjonalności ExploraParku. Można, kontaktując się z numerem 748 469 077, sprawdzić terminy zarezerwowanych lekcji, aby wziąć udział w wybranym przez siebie temacie. Tematy lekcji dostępne na www.explorapark.pl Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Park Nauki i Techniki EXPLORA PARK

Park Nauki i Techniki EXPLORA PARK

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.