Zabawa na wysokości: całodzienny karnet na dowolną liczbę przejść na 3 trasach od 49,99 zł w Parku Linowym Warszawa

Park Linowy Warszawa

Do -65%
10+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

1-dniowy karnet na dowolną liczbę przejść

  • 49,99 zł zamiast 120 zł za karnet dla 1 osoby,
  • 89,99 zł zamiast 240 zł za karnet dla 2 osób,
  • 129,99 zł zamiast 360 zł za karnet dla 3 osób,
  • 169,99 zł zamiast 480 zł za karnet dla 4 osób

W ramach karnetu dostępne są wszystkie 3 trasy:

  • mała (od 4 lat i dla starszych dzieci),
  • średnia (min. 130 cm wzrostu),
  • wysoka (min. 140 cm wzrostu).

Warunki


Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przed zakupem należy zapoznać się informacjami na stronie www.parklinowywarszawa.pl oraz sprawdzić okres, w którym park jest czynny. Realizacja grouponu możliwa w sezonie otwarcia parku.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony można realizować w każdy dzień otwarcia parku (również w weekendy). Godziny i dni otwarcia są uzależnione od pory roku. Park działa w sezonie letnim (15 kwietnia-30 października, w zależności od pogody). W przypadku zamknięcia parku z powodu złych warunków atmosferycznych groupon może zostać zrealizowany w innym terminie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 490 707 w godz. 9-17 (pon.-pt.) z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego (bez rezerwacji wizyta nie będzie możliwa). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Park Linowy Warszawa


Dla amatorów mocnych wrażeń Park Linowy Warszawa przygotował nie lada atrakcję – system przeszkód umocowanych na palach drewnianych i drzewach między podestami i platformami. Znajdują się tam przeszkody o różnym poziomie trudności, w tym kładki i mosty linowe. Do wyboru są trzy trasy, których przejście wymaga odrobiny sprytu i pomysłowości.

Dzień spędzony w Parku Linowym Warszawa to dobry sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Bycie zawieszonym między niebem a ziemią pozwala przełamać własne słabości, a przy okazji podziwiać wyłaniającą się zza drzew panoramę Starego Miasta.

Park Linowy Warszawa

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.