Zabawa na wysokości: całodzienny karnet na dowolną liczbę przejść na 3 trasach od 49,99 zł w Parku Linowym Warszawa

Park Linowy Warszawa

Oferta ograniczona czasowo!
Do -65%
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

1-dniowy karnet na dowolną liczbę przejść

  • 49,99 zł zamiast 120 zł za karnet dla 1 osoby,
  • 89,99 zł zamiast 240 zł za karnet dla 2 osób,
  • 129,99 zł zamiast 360 zł za karnet dla 3 osób,
  • 169,99 zł zamiast 480 zł za karnet dla 4 osób

W ramach karnetu dostępne są wszystkie 3 trasy:

  • mała (od 4 lat i dla starszych dzieci),
  • średnia (min. 130 cm wzrostu),
  • wysoka (min. 140 cm wzrostu).

Warunki


Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przed zakupem należy zapoznać się informacjami na stronie www.parklinowywarszawa.pl oraz sprawdzić okres, w którym park jest czynny. Realizacja grouponu możliwa w sezonie otwarcia parku.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony można realizować w każdy dzień otwarcia parku (również w weekendy). Godziny i dni otwarcia są uzależnione od pory roku. Park działa w sezonie letnim (15 kwietnia-30 października, w zależności od pogody). W przypadku zamknięcia parku z powodu złych warunków atmosferycznych groupon może zostać zrealizowany w innym terminie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 490 707 w godz. 9-17 (pon.-pt.) z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego (bez rezerwacji wizyta nie będzie możliwa). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Park Linowy Warszawa


Dla amatorów mocnych wrażeń Park Linowy Warszawa przygotował nie lada atrakcję – system przeszkód umocowanych na palach drewnianych i drzewach między podestami i platformami. Znajdują się tam przeszkody o różnym poziomie trudności, w tym kładki i mosty linowe. Do wyboru są trzy trasy, których przejście wymaga odrobiny sprytu i pomysłowości.

Dzień spędzony w Parku Linowym Warszawa to dobry sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Bycie zawieszonym między niebem a ziemią pozwala przełamać własne słabości, a przy okazji podziwiać wyłaniającą się zza drzew panoramę Starego Miasta.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.