Paralotnie Poznań

Lot widokowy motoparalotnią nad rozlewiskami Warty od 150 zł z Paralotnie Poznań

Wybierz opcję

Wyróżniki


Lot motoparalotnią nad rozlewiskami Warty w tandemie z licencjonowanym pilotem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wznieś się motoparalotnią ponad ziemię i poczuj przyjemny dreszcz emocji przechodzący przez Twoje ciało. Spędź w powietrzu niezapomniane chwile z dzisiejszym grouponem i firmą Paralotnie Poznań.

Oferta
lot widokowy motoparalotnią w 1 z 3 opcji:

1) 150 zł za lot dla 1 osoby,
2) 299 zł za lot dla 2 osób (łącznie 2 loty),
3) 445 zł za lot dla 3 osób (łącznie 3 loty).

Czas trwania lotu: 15 min.

Pilot ma za sobą kilka tysięcy lotów oraz posiada wszystkie wymagane uprawnienia oraz badania lekarskie. Cały sprzęt wykorzystywany do lotów posiada certyfikację. To oznacza, że firma jest jednym z zaledwie kilku podmiotów w Polsce, posiadających sprzęt spełniający wymagania do lotów wieloosobowych motoparalotnią, zgodnie z polskim prawem.

Paralotnie Poznań
Wznosząc się wysoko nad ziemię doświadczyć można niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy niczym z obrazka. Widok z lotu ptaka odkrywa nowe horyzonty i pozwala spojrzeć na świat z innej niż zazwyczaj perspektywy. Pilot ma za sobą kilka tysięcy lotów oraz posiada wszystkie wymagane uprawnienia oraz badania lekarskie. Cały sprzęt wykorzystywany do lotów posiada certyfikację. To oznacza, że “ParalotniePoznan” to jeden z kilku podmiotów w Polsce, który posiada sprzęt spełniający wymagania do lotów wieloosobowych motoparalotnią, zgodnie z polskim prawem. Przygodę uwiecznić można korzystając z aparatu fotograficznego i kamery. Istnieje również możliwość zamówienia filmu z lotu za dodatkową opłatą.

Więcej na Facebooku.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesięce od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania medyczne: padaczka, choroby serca. Ograniczenia wiekowe: minimum 18 lat. Ograniczenia wagowe: maksimum 95 kg.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia usługi wideofilmowania (film w jakości HD) w cenie 50 zł. Lot uzależniony jest od warunków pogodowych.
Konieczna rezerwacja tel. 504 783 582. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Paralotnie Poznań


Paralotnie Poznań

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.