Kurs na prawo jazdy kat. B (od 699 zł) lub A (799 zł) w OSK Auto w Katowicach (do -50%)

Katowice

Kup jako prezent

W skrócie

  • Prawo jazdy kat. B: 30 godz. teorii oraz 30 godz. jazd – możliwość wyboru kursu przyspieszonego lub indywidualnego
  • Prawo jazdy kat. A: 30 godz. teorii oraz 20 godz. jazd
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowy rabat na 4 h jazd doszkalających w cenie 125 zł. Dodatkowo płatne (60 zł) badania lekarskie oraz materiały.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 662 450 496 W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Teoria względności udowadnia, że dla ciał w ruchu czas płynie wolniej. Z dzisiejszym grouponem możesz poddawać tę hipotezę codziennym testom podczas jazdy samochodem lub motocyklem. Wybierz się na kurs na prawo jazdy do OSK Auto w Katowicach.

Oferta
kurs na prawo jazdy w 1 z 3 opcji:

1) 699 zł zamiast 1400 zł za kurs prawa jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki),
2) 799 zł zamiast 1400 zł za kurs prawa jazdy kat. A (30 godz. teorii + 20 godz. praktyki),
3) 999 zł zamiast 1800 zł za przyspieszony lub indywidualny kurs prawa jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki).

OSK Auto
Szkoła istnieje od 2005 roku, zatrudnia profesjonalną kadrę instruktorów, dzielących się swoją wiedzą w klimatyzowanych salach. Każdy kurs rozpocznie się od wprowadzenia teoretycznego, obejmującego, m.in. tajemnice kodeksu drogowego oraz zagadnienia związane z ruchem, warunkami technicznymi pojazdów i udzielaniem pierwszej pomocy. Następnie zdobytą wiedzę zweryfikować będzie można za kierownicą samochodu lub motocykla – zajęcia praktyczne pozwolą oswoić się z pojazdem i przyswoić umiejętności umożliwiające jego swobodne prowadzenie.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.