Fabryka Optyka

19,99 zł za groupon wart 150 zł na zakup okularów korekcyjnych i więcej opcji w Fabryka Optyka

Oferta niedługo się kończy!
Do -92%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Dzięki oryginalnym oprawkom i soczewkom dobranym do indywidualnych potrzeb oraz badaniu wzroku dobrać można najlepsze okulary

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 5 opcji

Groupon wartościowy na zakup okularów korekcyjnych (oprawki + szkła):

  • 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zakup 1 pary okularów korekcyjnych z soczewkami przeciwsłonecznymi,
  • 24,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup 1 pary okularów korekcyjnych z soczewkami antyrefleksyjnymi SHMC lub z soczewkami fotochromowymi Transition wraz z badaniem wzroku,
  • 34,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zakup 1 pary okularów progresywnych-wielogniskowych z soczewkami antyrefleksyjnymi wraz z badaniem wzroku,
  • 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zakup 1 pary okularów korekcyjnych z soczewkami antyrefleksyjnymi SHMC wraz z badaniem wzroku,
  • 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na zakup 2 par okularów korekcyjnych z soczewkami antyrefleksyjnymi SHMC wraz z badaniem wzroku.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie obejmuje montażu soczewek do własnych oprawek. Groupony nie łączą się ze sobą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnice należy dopłacić w salonie. Cennik usług: badanie wzroku 50 zł, szkła z antyrefleksem SHMC od 180 zł, usługa: 30 zł (tylko do opraw zakupionych w salonie). Ceny opraw od 90 zł. Okulary progresywne to oferta skierowana do osób po 40. roku życia. 
Konieczna rezerwacja tel. 61 670 06 70 lub email: info@fabrykaoptyka.pl na badanie wzroku. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fabryka Optyka


Zakład optyczny prowadzony przez dyplomowanego optyka Macieja Krajewskiego oferuje okulary korekcyjne dla klientów ceniących najwyższą jakość. W klasyczne, eleganckie lub fantazyjne oprawki, z dbałością o estetykę wykonania, wprawiane są tam szkła okularowe jedno- i dwuogniskowe, progresywne oraz pryzmatyczne renomowanych producentów (w tym JZO, Hoya, Essilor i Szajna). Wykwalifikowany personel stale podnosi swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach i kursach akademickich organizowanych m.in. przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Odwiedzający Zakład Optima mogą liczyć na fachową pomoc w doborze okularów oraz soczewek korygujących wadę wzroku. Oprócz zakupu okularów na miejscu można również kupić soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji oraz inne artykuły oftalmiczne.

Fabryka Optyka

Wzrok, Okulary
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.