Ostatnie godziny sprzedaży: laserowa korekcja wzroku Lasek, EBK™ lub Femtolasik od 999 zł w Klinice Optegra, 9 miast

OPTEGRA - Sieć Klinik Okulistycznych

Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Dobry wzrok jest niezbędny do pracy, codziennych aktywności i wysokiej jakości życia. Z wadą wzroku, bez użycia okularów, twarz bliskiej osoby jest cały czas niewyraźna. Uprawiając sporty, okulary stają się ograniczeniem i powodem do zmartwień – co jeśli się zniszczą lub zgubią?

Jak wyglądałaby codzienność, gdyby jeden szybki zabieg przywróciłby ostrość widzenia? To jak powtórne narodziny w świecie, gdzie wreszcie wszystko jest jasne, czyste i wyraźne. Wymarzona wolność od noszenia okularów lub soczewek.

Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku należą do najbezpieczniejszych i bardzo precyzyjnych zabiegów medycznych dedykowanych osobom z krótkowzrocznością, nadwzrocznością lub astygmatyzmem. Jeden prosty zabieg, po którym natychmiast odzyskuje się sokoli wzrok i na zawsze uwalnia od noszenia okularów czy soczewek.

Optegra jest liderem w laserowej korekcji wzroku i kliniką pierwszego wyboru - podczas 20 lat działalności wykonano już ponad 200 000 takich zabiegów, a 98% pacjentów Optegra nie rozważało wcześniej innej kliniki przed decyzją o zabiegu korekcji wzroku.

Optegra to jedna z największych w Europie międzynarodowych sieci nowoczesnych klinik okulistycznych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość, specjaliści Optegry oferują swoim pacjentom najwyższy standard wykonywanych usług.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 999 zł za zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lasek dla jednego oka
  • 1998 zł za zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lasek dla pary oczu
  • 5599 zł za zabieg laserowej korekcji wzroku metodą EBK™ dla pary oczu
  • 6599 zł za zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Femtolasik dla pary oczu

Zabieg jest przeznaczony dla każdego, bez względu na zasobność portfela – wydatki związane z wymianą okularów czy soczewek, a także wszelkie preparaty pielęgnacyjne, to na przestrzeni lat koszt wielokrotnie wyższy niż jednorazowa korekcja wzroku. Decyzja o zakupie usługi nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków.

Opis metod:

Lasek – Metoda laserowej korekcji wzroku I generacji

Lasek umożliwia korekcję niewielkich wad wzroku i jest najlepszy do korekcji krótkowzroczności oraz astygmatyzmu. Trwa on zaledwie kilkanaście minut i jest bezbolesny. Funkcjonalną ostrość wzroku odzyskuje się po kilku dniach i można powrócić do codziennych aktywności, pracy, kontaktu z komputerem i prowadzenia samochodu. Natomiast ostateczna wada wzroku może się stabilizować nawet kilka miesięcy. Do uprawiania ulubionego sportu lub regularnych treningów np. na siłowni można wrócić po ok. miesiącu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu modeluje się rogówkę w zależności od rodzaju wady wzroku. Po zabiegu przez kilka dni należy nosić soczewki kontaktowe, które pełnią rolę opatrunku.

EBK™ – Metoda laserowej korekcji wzroku I generacji

Zabieg EBK™ jest najnowocześniejszą metodą powierzchniowej korekcji wzroku. Umożliwia korekcję niewielkich wad wzroku i jest najlepszy do korekcji krótkowzroczności oraz astygmatyzmu. Trwa on zaledwie kilka minut i jest bezbolesny. Zabieg rozpoczyna się od usunięcia nabłonka rogówki przy użyciu urządzenia Epi Clear™. Następnie modeluje się odpowiedni kształt rogówki wiązką lasera. Funkcjonalną ostrość wzroku pacjenci odzyskują po kilku dniach, natomiast ostateczna wada wzroku może się stabilizować nawet kilka miesięcy. Najwcześniej po kilku dniach od zabiegu można powrócić do codziennych aktywności, pracy, kontaktu z komputerem i prowadzenia samochodu. Do uprawiania ulubionego sportu lub regularnych treningów np. na siłowni można wrócić po ok. miesiącu, ale tym razem z nową ostrością widzenia. Po zabiegu przez kilka dni należy nosić soczewki kontaktowe, które pełnią rolę opatrunku.

FemtoLASIK – Metoda laserowej korekcji wzroku II generacji

Metoda FemtoLASIK jest uznawana na świecie za „złoty standard” chirurgii refrakcyjnej, ze względu na bezpieczeństwo śródoperacyjne, precyzję, duży zakres korygowanych wad oraz lepszą jakość widzenia po zabiegu w stosunku do starszych metod. Dzięki laserowi femtosekundowemu stosowanemu do wytworzenia płatka rogówki zapewnia małą inwazyjność zabiegu oraz krótką, nieuciążliwą rekonwalescencję. Zakres korekcji wad wzroku za pomocą metody FemtoLASIK jest bardzo szeroki: od - 12,00 dioptrii (krótkowzroczność) do + 6,00 dioptrii (nadwzroczność) oraz do 6 dioptrii cylindrycznych (astygmatyzm). Tą metodą można skorygować większość wad wzroku. Rezultaty są wyjątkowo satysfakcjonujące. Do codziennych aktywności, jak np. prowadzenie samochodu czy praca przy komputerze, można wrócić zwykle po jednym dniu. Na regularny powrót do ćwiczeń i sportu należy poczekać ok. miesiąca.

Poznaj gwiazdy, które zaufały klinikom Optegra i przeszły zabieg laserowej korekcji wzroku.

Fakty i mity dotyczące laserowej korekcji wzroku

Korekcja wzroku jest bezpieczna

„Zabiegi korekcji wzroku należą do najbezpieczniejszych zabiegów medycznych. Optegra jest liderem w laserowej korekcji wzroku - wykonaliśmy już ponad 200 000 takich zabiegów.”

Lek. Barbara Czarnota – OPTEGRA Poznań

Korekcja wzroku nie boli

„Podczas zabiegu Pacjent nie odczuwa bólu. Oczy są znieczulone silnie działającymi kroplami, które mają natychmiastowe działanie. Wybierając najnowocześniejsze (głębokie) metody laserowej korekcji wzroku II i III generacji, tj. FemtoLASIK lub Lentivu®, również po zabiegu ból nie jest odczuwalny, występuje jedynie lekki dyskomfort, który ustępuje następnego dnia.”

Lek. Renata Rakoczy-Gołda – OPTEGRA Kraków

Korekcja wzroku jest niemal dla każdego

„Do zabiegu korekcji wzroku kwalifikuje się 85-90 % Pacjentów w wieku 20-40 lat. Astygmatyzm, wielkość wady (duża czy mała) oraz ogólny stan zdrowia Pacjenta nie są zwykle przeciwskazaniami do zabiegu korekcji wzroku.”

Lek. Dominik Uram – OPTEGRA Wrocław

Korekcja wzroku nie jest droga

„Przy stabilnej wadzie wzroku okulary zmienia się średnio raz na 3 lata. Przez 10 lat średni koszt wymiany okularów – szkieł i oprawek – to kilka tysięcy złotych. Okulary, dla osób z dużą wadą wzroku (mających powyżej 6D), mogą kosztować jednorazowo nawet ponad 3 000 zł. Alternatywą dla okularów są soczewki kontaktowe, których łączne koszty mogą być porównywalne wysokie.”

Dr. n. med. Katarzyna Skonieczna – OPTEGRA Warszawa

Zabieg laserowej korekcji wzroku to wydatek jednorazowy, którego koszt zależy od metody. Ceny zaczynają się już od 999 zł. Sprawdź pozostałe metody.

Korekcja wzroku daje stałe efekty

„Rezultaty laserowej korekcji wzroku mają charakter stały i niezwykle rzadko zdarza się, że zabieg trzeba powtórzyć. Zdecydowana większość pacjentów pozbywa się wady wzroku na zawsze.”

Lek. Piotr Krzywicki – OPTEGRA Szczecin

Korekcja wzroku daje stałe efekty

„Rezultaty laserowej korekcji wzroku mają charakter stały i niezwykle rzadko zdarza się, że zabieg trzeba powtórzyć. Zdecydowana większość pacjentów pozbywa się wady wzroku na zawsze.”

Lek. Piotr Krzywicki – OPTEGRA Szczecin

Korekcja wzroku nie wymaga wyłączenia z życia codziennego

„Po zabiegu Lentivu® już na drugi dzień można wrócić do pracy, wykonywania obowiązków domowych, czy zajmowania się dziećmi, a także aktywnego trybu życia, w tym uprawiania sportów. Kilka dnia po zabiegu można odbyć podróż samolotem.”

Lek. Estera Igras – OPTEGRA Szczecin

Korekcja wzroku usuwa również duże wady

„Metody laserowej korekcji wzroku dają możliwość skorygowania wad od -10.0 do +6.00 dioptrii oraz astygmatyzmu.”

Dr. n. med. Jan Grzeszkowiak – OPTEGRA Poznań

Warunki


Groupon ważny do 11.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu na zabieg pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Każdy zabieg laserowej korekcji wzroku poprzedzany jest wizytą kwalifikacyjną, której groupon nie zawiera. Wizyta ta obejmuje kompleksowy zestaw badań oraz rozmowę z lekarzem okulistą i jest dodatkowo płatna: Optegra Katowice – 49 zł, pozostałe kliniki Optegra – 149 zł. Na wizytę kwalifikacyjną należy się umówić w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. Po jej odbyciu, możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. Przy wyborze zabiegów Lasek i EBK może zaistnieć konieczność podania Pacjentowi leku MMC, który wiąże się z dodatkową płatnością w kwocie 149 zł, za jedno oko.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wizytę kwalifikacyjną w Optegra na rejestracja.optegra.com.pl lub dzwoniąc pod numer 22 242 62 60 w ciągu maks. 30 dni od daty zakupu grouponu. Decyzja o zakupie groupona nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków za wykupiony zabieg.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OPTEGRA - Sieć Klinik Okulistycznych


Optegra Polska od ponad 20 lat oferuje swoim pacjentom bogate doświadczenie (ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów korekcji wzroku) idące w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny. Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną. Sieć należy do placówek stosujących Okołooperacyjną Kartę Kontroli, która jest elementem inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) „Bezpieczna chirurgia ratuje życie”, mającej na celu ograniczenie liczby komplikacji u operowanych pacjentów.

Krajowy zespół tworzą lekarze należący m.in. do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Glaucoma Society, German Ophthalmological Society i European Society of Retina Specialists. Wykonują m.in. zabiegi laserowej korekcji wad wzroku, zabiegi usunięcia zaćmy, likwidacji stożka rogówki, chirurgię zeza i zaawansowane zabiegi witrektomii.

Atuty Kliniki Optegra:

  • indywidualny program leczenia dostosowany do potrzeb każdego pacjenta
  • transparentna cena: cennik zawiera przejrzyste stawki, bez ukrytych kosztów
  • międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną
  • wysoko wykwalifikowani okuliści: stale poszerzający swoją wiedzę i podnoszący umiejętności
  • zaawansowane technologie operacyjne i najnowocześniejszy sprzęt medyczny

OPTEGRA - Sieć Klinik Okulistycznych

Zabieg kosmetyczny, Wzrok, Operacja wzroku
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.