Optegra

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

133 Opinii

DS

Dariusz S. · 1 reviews
· Redeemed 14 stycznia 2018
Tylko Pani dr Skonieczna. Pełen profesjonalizm i zawodowstwo!!! Robiłem zabieg Lentivu i jest super.

AR

Agata R. · 1 reviews
· Redeemed 13 stycznia 2018
Bardzo dobra, profesjonalna opieka.

MS

Marcin S. · 1 reviews
· Redeemed 16 grudnia 2017
Bardzo miła i profesjonalna kadra (ten punkt to po prostu rewelacja!), wszystko wyglądało na bardzo przemyślane i sensowne. Sam zabieg (lentivu) całkowicie bezbolesny.

W skrócieCzy te pytania spędzają Ci sen z powiek?

 • czy zabieg jest bezpieczny?
 • czy można stracić wzrok?
 • czy ta innowacyjna metoda jest w pełni sprawdzona?
 • czy zabieg jest bolesny?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Zobacz gwiazdy, które zaufały Klinikom Optegra.

Co wyróżnia Kliniki Optegra:

 • doświadczenie: ponad 20 lat na rynku
 • pewność: 97% zadowolonych pacjentów
 • bezpieczeństwo: ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów korekcji wzroku

Grupa Optegra to największa w Europie międzynarodowa sieć nowoczesnych klinik okulistycznych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość, specjaliści Optegry oferują swoim pacjentom najwyższy standard wykonywanych usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferują oni innowacyjną, szybką, skuteczną i całkowicie bezpieczną metodę poprawy widzenia w jeden dzień – Lentivu®, czyli Mikrosoczewkową Korekcję Wzroku.

Oferta

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku:

 • 6999 zł za zabieg metodą Lentivu® dla pary oczu – dostępny wyłącznie w Optegra.

Wzrok jest najważniejszym zmysłem – pozwala odkrywać, poznawać i podziwiać najpiękniejsze barwy otaczającego świata. Osoby dotknięte wadami wzroku zmuszone są nosić okulary lub soczewki, by to piękno dostrzec. Kliniki Okulistyczne Optegra oferują proste i szybkie rozwiązanie problemu.

Czym Lentivu® różni się od laserowej korekcji wzroku?

Powrót do aktywnego życia bez dyskomfortu w trakcie i po zabiegu
Jedną z głównych przyczyn, dla których osoby z wadą wzroku nie decydują się na zabieg, są obawy związane z dyskomfortem oraz konieczność rezygnacji z różnych aktywności przez pewien czas po zabiegu. Sposobem na to, aby szybko powrócić do ulubionych zajęć, jest minimalnie inwazyjna metoda korekcji wzroku, od niedawna dostępna w Polsce. Dzięki niej już następnego dnia pacjenci odzyskują pełną ostrość życia, ciesząc się zdrowym wzrokiem, bez wyrzeczeń i kompromisów, a 6 godzin po zabiegu można wykonać już makijaż, tydzień po zabiegu pływać na basenie – co nie jest możliwe przy laserowej korekcji wzroku.

Najkrótszy czas zabiegu
Metoda Lentivu® umożliwia poprawę ostrości widzenia w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Procedurę poprzedza rozszerzony pakiet badań diagnostycznych. Wizyta kwalifikacyjna to tylko półtorej godziny, by być o krok bliżej od pełnej radości życia bez wady wzroku i życia bez dotychczasowych ograniczeń.

Najmniej inwazyjna metoda korekcji wzroku
Podczas zabiegu Lentivu® nie stosuje się lasera excimerowego stosowanego zawsze w laserowej korekcji wzroku. Cały zabieg prowadzony jest na jednym urządzeniu – VisuMax firmy Zeiss. W trakcie nie usuwa się części powierzchni rogówki oraz nie wykonuje się okrężnego jej nacięcia. Ingerencja w powierzchnię rogówki jest ograniczona do minimum – dzięki temu zabieg jest najmniej inwazyjny i praktycznie bezbolesny.

Oferta przeznaczona jest dla pacjentów krótkowzrocznych (od -0,75 dioptrii do -10,0 dioptrii) oraz z astygmatyzmem krótkowzrocznym (do 5,0 dioptrii cyl.). Decyzja o zakupie usługi nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków.

Więcej informacji na temat zabiegu znaleźć można tutaj.

Fakty i mity dotyczące laserowej korekcji wzroku

Pełna ostrość widzenia jest teraz na wyciągnięcie ręki, dzięki bezpiecznym i precyzyjnym zabiegom oferowanym przez kliniki Optegra. Pobierz broszurę Fakty i Mity.


Warunki


Groupon ważny do 11.06.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wizyta kwalifikacyjna dodatkowo płatna 199 zł. W przypadku braku kwalifikacji do jakiejkolwiek metody kwota jest zwracana. Na konsultację należy się umówić w ciągu 30 dni od daty zakupu grouponu. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. W Rzeszowie odbywają się jedynie kwalifikacje do zabiegów. Zabieg można wykonać w klinice Optegra w każdym innym mieście.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 222 426 260 w ciągu maks. 30 dni od daty zakupu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Optegra


Optegra Polska od ponad 20 lat oferuje swoim pacjentom bogate doświadczenie (ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów korekcji wzroku) idące w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny. Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną. Sieć należy do placówek stosujących Okołooperacyjną Kartę Kontroli, która jest elementem inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) „Bezpieczna chirurgia ratuje życie”, mającej na celu ograniczenie liczby komplikacji u operowanych pacjentów.

Krajowy zespół tworzą lekarze należący do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Christian Ophthalmology Society i European Society of Cataract and Refractive Surgeons. Wykonują m.in. zabiegi usunięcia zaćmy, likwidacji stożka rogówki, chirurgię zeza i zaawansowane zabiegi witrektomii.

Atuty Kliniki Optegra:

 • indywidualny program leczenia dostosowany do potrzeb każdego pacjenta
 • transparentna cena: cennik zawiera przejrzyste stawki, bez ukrytych kosztów
 • międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną
 • wysoko wykwalifikowani okuliści: stale poszerzający swoją wiedzę i podnoszący umiejętności
 • zaawansowane technologie operacyjne

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.