Ostatnie godziny sprzedaży: korekcja wzroku metodą Lentivu® za 6999 zł – korekcja w kilka minut w Optegra, 5 miast

Kup jako prezent
Już 350 kupionych

W skrócie

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA: Lentivu® umożliwia korekcję krótkowzroczności od -0,75 do -10,0 dpt i astygmatyzmu krótkowzrocznego do 5,0 dpt cyl.

Warunki

Groupon ważny do 23.06.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon wydrukowany. Wizyta kwalifikacyjna dodatkowo płatna: 199 zł, w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Umów się na wizytę kwalifikacyjną w ciągu 7 dni od zakupu grouponu, a zapłacisz za nią 179 zł (zamiast 199 zł).
Jak to zrobić?
Nie wysyłaj grouponu. Przejdź do zakładki „Moje groupony", wybierz ofertę kliniki Optegra, kliknij w pole „Zobacz szczegóły" i wybierz zakładkę „Szczegóły zamówienia". Wyświetlany obraz ekranu prześlij mailowo na adres wizyta179@optegra.com.pl (używając funkcji zrzut ekranu/print screen i wklejając obraz w programie Paint lub bezpośrednio w treści wiadomości), a następnie wydrukuj i okaż w momencie przybycia.
Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 246 61 20. Konieczna rezerwacja na wizytę kwalifikacyjną w ciągu 30 dni od zakupu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Czy te pytania spędzają Ci sen z powiek?

 • czy zabieg jest bezpieczny?
 • czy można stracić wzrok?
 • czy ta innowacyjna metoda jest w pełni sprawdzona?
 • czy zabieg jest bolesny?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi [http://optegra.com.pl/Korekcja-Wzroku/Korekcja-Wzroku/Mikrosoczewkowa-korekcja-wzroku/Najczestsze-pytania-i-odpowiedzi#).

Zobacz gwiazdy, które zaufały Klinikom Optegra.

Co wyróżnia Kliniki Optegra:

 • doświadczenie: ponad 20 lat na rynku
 • pewność: 97% zadowolonych pacjentów
 • bezpieczeństwo: ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów

Grupa Optegra to największa w Europie międzynarodowa sieć nowoczesnych klinik okulistycznych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość, specjaliści Optegra oferują swoim pacjentom najwyższy standard wykonywanych usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferują oni innowacyjną, szybką, skuteczną i całkowicie bezpieczną metodę poprawy widzenia w jeden dzień – Lentivu®, czyli Mikrosoczewkową Korekcję Wzroku.

Zaufaj i Ty – aby widzieć wszystko jak na dłoni, zdecyduj się na Mikrosoczewkową Korekcję Wzroku w Klinikach Okulistycznych Optegra.

Oferta

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku:

 • 6999 zł za zabieg metodą Lentivu® dla pary oczu – dostępny wyłącznie w Optegra.

Wzrok jest najważniejszym zmysłem – pozwala odkrywać, poznawać i podziwiać najpiękniejsze barwy otaczającego świata. Osoby dotknięte wadami wzroku zmuszone są nosić okulary lub soczewki, by to piękno dostrzec. Kliniki Okulistyczne Optegra oferują proste i szybkie rozwiązanie problemu.

Czym Lentivu® różni się od laserowej korekcji wzroku?

Powrót do aktywnego życia bez dyskomfortu w trakcie i po zabiegu
Jedną z głównych przyczyn, dla których osoby z wadą wzroku nie decydują się na zabieg, są obawy związane z dyskomfortem oraz konieczność rezygnacji z różnych aktywności przez pewien czas po zabiegu. Sposobem na to, aby szybko powrócić do ulubionych zajęć, jest minimalnie inwazyjna metoda korekcji wzroku od niedawna dostępna w Polsce. Dzięki niej już następnego dnia Pacjenci odzyskują pełną ostrość życia – ciesząc się zdrowym wzrokiem, bez wyrzeczeń i kompromisów, a 6 godzin po zabiegu można wykonać już makijaż – tydzień po zabiegu pływać na basenie – co nie jest możliwe przy laserowej korekcji wzroku.

Najkrótszy czas zabiegu
Metoda Lentivu® umożliwia poprawę ostrości widzenia w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Procedurę poprzedza rozszerzony pakiet badań diagnostycznych. Wizyta kwalifikacyjna to tylko półtorej godziny, by być o krok bliżej do pełnej radości życia bez wady wzroku i życia bez dotychczasowych ograniczeń.

Najmniej inwazyjna metoda korekcji wzroku
Podczas zabiegu Lentivu® nie stosuje się lasera excimerowego stosowanego zawsze w laserowej korekcji wzorku. Cały zabieg prowadzony jest na jednym urządzeniu – VisuMax firmy Zeiss. W trakcie nie usuwa się części powierzchni rogówki oraz nie wykonuje się okrężnego jej nacięcia. Ingerencja w powierzchnię rogówki jest ograniczona do minimum – dzięki temu zabieg jest najmniej inwazyjny i praktycznie bezbolesny.

Oferta przeznaczona jest dla pacjentów krótkowzrocznych (od -0,75 dioptrii do -10,0 dioptrii) oraz z astygmatyzmem krótkowzrocznym (do 5,0 dioptrii cyl.). Decyzja o zakupie usługi nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków.

Więcej informacji na temat zabiegu znaleźć można tutaj.


Optegra

Optegra Polska od ponad 20 lat oferuje swoim pacjentom bogate doświadczenie (ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów) idące w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny. Należąca do międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej, zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną. Sieć należy do placówek stosujących Okołooperacyjną Kartę Kontroli, która jest elementem inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) „Bezpieczna chirurgia ratuje życie”, mającej na celu ograniczenie liczby komplikacji u operowanych pacjentów.

Krajowy zespół tworzą lekarze należący do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Christian Ophthalmology Society i European Society of Cataract and Refractive Surgeons. Wykonują m.in. zabiegi usunięcia zaćmy, likwidacji stożka rogówki, chirurgię zeza i zaawansowane zabiegi witrektomii.

Atuty Kliniki Optegra:

 • indywidualny program leczenia dostosowany do potrzeb każdego pacjenta
 • transparentna cena: cennik zawiera przejrzyste stawki, bez ukrytych kosztów
 • międzynarodowa sieć specjalistycznych szpitali okulistycznych
 • wysoko wykwalifikowani okuliści: stale poszerzający swoją wiedzę i podnoszący umiejętności
 • zaawansowane technologie operacyjne

Komentarze

Kompetentni lekarze
Paulina S. · 19 lutego 2017
Miła i kompetentna oraz fachowa obsługa. Wykonanie zabiegu pierwsza klasa. Jedyny minus to mało miejsca w klinice, mało miejsc siedzących
Grzegorz O. · 31 stycznia 2017
Bardzo dobra atmosfera,fachowa obsługa
Danuta G. · 24 stycznia 2017
Merchant Location Map
 1. 1

  Optegra

  ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

  Warszawa, MAZOWIECKIE 02-366

  Sprawdź dojazd
 2. 2

  Optegra

  ul. Wenecjańska 8

  Poznań (Nowe Miasto), WIELKOPOLSKIE 61-101

  Sprawdź dojazd
 3. 3

  Optegra

  ul. Mickiewicza 140

  Szczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE 71-153

  Sprawdź dojazd
Zobacz wszystkie 5 lokalizacji

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local"}}}