P&M Management Group

Kurs online: Samoobrona psychiczna za 59 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Do -70%
10+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie

Oferta

 • 59 zł zamiast 199 zł za kurs online: Samoobrona psychiczna.

Kurs adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką samoobrony psychicznej, które chciałyby dowiedzieć się, jak działać w przypadku, gdyby stały się ofiarami ataków psychicznych, nauczyć się chronić przed tego typu atakami, rozpoznając napastnika i jego metody, jak również poznać techniki psychologicznej samoobrony. Szkolenie zawiera także niezbędne informacje o prawach potencjalnej ofiary oraz kary przewidziane przez kodeks karny za znęcanie się psychiczne, ale przede wszystkim informacje, kiedy i gdzie szukać wsparcia i pomocy.

Program kursu:

 1. Rodzaje przemocy. Dlaczego warto opanować techniki psychologicznej samoobrony?
 2. Obrona przed toksycznymi ludźmi. Jak ich rozpoznać?
 3. Zdemaskowanie manipulatora.
 4. Obrona przed mobbingiem.
 5. Przemoc słowna i jak z nią walczyć.
 6. Trwanie w toksycznych relacjach.
 7. Asertywność w samoobronie.
 8. Trening budowania pozytywnej samooceny.
 9. Agresja i znęcanie psychiczne – kodeks karny.
 10. Gdzie szukać pomocy i wsparcia?

Kurs kończy test końcowy, który obejmuje sprawdzenie wiadomości zdobytych na kursie. Po pozytywnym zaliczeniu testu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu zgodne ze wzorem Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnego.

Dodatkowe informacje:

 • forma kursu: poszczególne części kursu udostępniane będą w kilku seriach w odstępach czasowych, zgodnie z harmonogramem kursu
 • czas trwania: 20 godzin lekcyjnych do zrealizowania w ciągu 60 dni
 • termin uruchomienia kursu: 30.04.2018

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: szkolenia@pm-managementgroup.home.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu oraz wypełnionym zgłoszeniem na kurs. Po przesłaniu kompletu dokumentów (groupon + zgłoszenie na kurs) klient otrzyma maila zwrotnego z loginem i hasłem do platformy szkoleniowej terminie 24 godzin.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

P&M Management Group


Firma szkoleniowo-doradcza zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń, kursów, wykładów oraz doradztwem z zakresu HR, prawa pracy, prawa cywilnego, HACCP, BHP oraz rozwoju osobistego i zawodowego. P&M Management Group jest również organem prowadzącym Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne P&M Management Group oraz Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Centrum Doskonalenia i Rozwoju Kadr P&M Management Group.

Placówki edukacyjne oferują kursy specjalistyczne, zawodowe, jak i hobbistyczne o różnej tematyce, w trybie stacjonarnym i e-learningowym.

Choć firma specjalizuje się w kursach z zakresu HR, prawa pracy, zarządzania, marketingu, to w jej ofercie znaleźć można wiele innych interesujących kursów dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy. Szkolenia adresowane są do osób pragnących zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć wiedzę, ale szczególnie polecane są dla osób bezrobotnych pragnących zaistnieć na rynku pracy.

Firma współpracuje z organami administracji państwowej oraz z ekspertami z doświadczeniem praktycznym, systematycznie podnoszącymi swoje kwalifikacje w celu polepszenia jakości oferowanych szkoleń i kursów.

Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne P&M Management Group posiada status placówki kształcenia ustawicznego i jest wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod numerem 1120 K.

Centrum Doskonalenia i Rozwoju Kadr P&M Management Group posiada status placówki doskonalenia nauczycieli i jest wpisane do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pod numerem 140.

Placówka Kształcenia Ustawicznego P&M Management Group w Warszawie jest właścicielem prawnym materiałów szkoleniowych oferowanych kursantom, a nazwa kursu jest chroniona prawnie przez organ prowadzący P&M Management Group.

Wszystkie dostępne szkolenia online:

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.