Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne: 29,99 zł za groupon wart 200 zł i więcej opcji w Oko Design

Oko-Design

Do -89%
90+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Upewnij się, że nie umknie Ci żaden szczegół, wybierając się do salonu Oko Design po eleganckie okulary korekcyjne, które będą chronić Twoje oczy przed promieniami słonecznymi.

Oferta
Groupon wartościowy na zakup okularów w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych z filtrami UV,
2) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych fotochromowych (Transition VII),
3) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zakup okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych z polaryzacją i filtrami UV.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

Oko Design
Oko Design jest profesjonalnym salonem optycznym z własnym gabinetem, labolatorium oraz pracownią optyczną. Salon współpracuje ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji soczewek okularowych tj. Essilor, Hoya a także polskimi cenionymi producentami firmą JZO oraz Szajna. Najważniejszym “pracownikiem” w labolatorium Oko Design jest Mr Orange - innowacyjne urządzenie do obróbki i szlifowania szkieł. Dzięki pracy urządzenia soczewki są uszyte na miarę klienta.

Pozostając w zgodzie z klasyką Oko Design oferuje duży wybór klasycznych, modnych opraw a dodatkowo przez duże D docenia kolekcje niecodzienne, niekomercyjne i tym samym sukcesywnie wprowadza do Krakowa światowe marki z tzw. “duszą” i pozytywną energią. W ofercie salonu znajdziecie Państwo oprócz kolekcji standardowej, kolekcje takich marek jak: Mykita, Jplus, Oscar Magnuson, William Morris, Carter Bond i wiele innych. Oferta bogata jest również w soczewki kontaktowe i akcesoria do ich pielęgnacji. Personel uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu jest na bieżąco z tematyką związaną ze wzrokiem a własny gabinet, laboratorium i pracownia optyczna pozwala optymalnie zająć się każdym klientem.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną ilość grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon (na jedną parę okularów)
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Różnicę między ceną a wartością grouponu należy dopłacić na miejscu.
Konieczna rezerwacja tel. 12 222 53 38.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oko-Design


Oko-Design

Wzrok, Okulary
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.