Brak nowych powiadomień

Bilet na dowolny seans 2D od 15,90 zł w Oh Kino – Oława

Do -24%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie prawdziwych hitów i premier filmowych w technologii 2D przez 7 dni w tygodniu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • strefa Premium – duże fotele o wysokim komforcie w najlepszym miejscu na sali
  • aktualny repertuar dostępny na stronie

Jak można ciekawie spędzić wolny czas z przyjaciółmi i rodziną? Co można robić zamiast oglądania telewizji i powtarzanych wciąż seriali? Dlaczego warto wybrać kino zamiast teatru? Z odpowiedzią na liczne pytania przychodzi oferta Groupon na bilety do kina.

Bez względu na pogodę, sale kinowe są miejscem, które zapewnia rozrywkę osobom w każdym wieku. Zasiadając w wygodnych fotelach, można na jakiś czas przenieść się w zupełnie inny świat. Nie trzeba przy tym martwić się o nagły atak głodu – przekąski, takie jak popcorn i gazowane napoje, dostępne są na wyciągnięcie ręki. Nastrojowe sale stanowią również romantyczną oprawę dla pierwszej randki, a nieco „łatwiejszy” przekaz spodobać się może bardziej leniwym uczniom, którzy zamiast przeczytania lektury wybrali adaptację filmową. Wielki ekran pomaga przyswoić mnogość informacji zawartych na kartach książek, co jednocześnie może uczyć i bawić.

Oferta Groupon Oh Kino w Oławie, niedaleko Wrocławia, daje możliwość obejrzenia największych hitów filmowych w niższej cenie. Seanse dla dzieci i dorosłych, filmy familijne, budzące dreszcz grozy horrory, emocjonujące filmy akcji, bawiące do łez komedie czy trzymające w napięciu thrillery – to tylko część szerokiej oferty kina.

Oh Kino stara się łączyć artystyczny retro design z nowoczesną technologią. Oferuje też bloki tematyczne: Oh! Poniedziałki we dwoje, Oh! Wtorki z Coca-Cola, Oh! Środy (bilet w super cenie), Oh! Czwartki dla seniorów i Oh! Bueno czwartki, a także Oh! Ranne Ptaszki z kawą gratis.

Warto dodać, że w Oh Kinie honorowana jest Karta Dużej Rodziny.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Oferta nie będzie uprawniać do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kina.
Dodatkowe informacje: groupon uprawnia do wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlane do daty jego ważności (brak możliwości wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlane po dacie ważności grouponu). Możliwość wymiany na bilet na sens filmowy zależy od dostępności miejsc na wybrany seans. Repertuar i rezerwacje dostępne na https://ohkino.pl/olawa/
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu i wymień go na bilet w kasie. W przypadku dokonania wcześniejszej rezerwacji groupon należy wymienić w kasie biletowej najpóźniej 30 minut przed seansem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oh Kino

Oh Kino to sieć kin tworząca miejsca, które łączą w sobie zalety multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą. Repertuar kin jest na bieżąco aktualizowany i obejmuje najnowsze premiery filmowe.

Wielbicielom oglądania filmów na dużym ekranie oddano do dyspozycji klimatyzowane sale kinowe, wyposażone w wysokiej klasy systemy dźwiękowe, nowoczesną technologię projekcji filmów oraz wygodne fotele kinowe. W Oh Kino znajduje się również snack bar z szeroką ofertą produktów. Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: specjalne miejsca na każdej z sal, osobną toaletę i możliwość wejścia z psem przewodnikiem.

Oh Kino

Nocna rozrywka, Filmy, Atrakcje dla dzieci, Program dla dzieci, Bilety, Kino
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.