Brak nowych powiadomień

Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Badania pod kątem boreliozy za 79 zł w Ogólnopolskim Centrum Medycznym

Wybierz opcję

Wyróżniki

Podstawowe badania, które pozwalają sprawdzić zakażenie boreliozą

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieOferta

  • 79 zł za podstawowe badania pod kątem boreliozy

Zakres badań podstawowych:

  • Borrelia p/ciała IgM
  • Borrelia p/ciała IgG

W Polsce istnieje wiele stref, w których populacja kleszczy jest zarażona krętkiem Borrelii burgdorferi w stopniu znacznym (województwa zachodniopomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, śląskie i małopolskie). Przyjmuje się więc, że każde ugryzienie kleszcza potencjalnie grozi rozwojowi choroby.

Diagnostykę immunologiczną przeprowadza się dwuetapowo. W około 4.-9. tygodniu od zakażenia można wykryć w surowicy krwi przeciwciała w klasach IgG i IgM testem podstawowym ELISA mającym dużą czułość. W przypadku stwierdzenia tych przeciwciał materiał należy zbadać metodą western blot wykazującą dużą swoistość.

Przygotowanie do badania: w warunkach standardowych krew powinna być pobierana na czczo, chyba że lekarz zadecyduje inaczej. Krew do badań laboratoryjnych pobierana jest w stanie spoczynku – należy przyjść kilka minut przed planowaną godziną pobrania krwi.

W dniu poprzedzającym pobranie krwi do badań laboratoryjnych wskazane jest zachować dietę lekkostrawną. Unikać nadmiernego wysiłku fizycznego i spożywania alkoholu. Konieczność pozostawania na czczo (powstrzymanie się od spożywania posiłków i słodzonych napojów) przez 12 godzin przed następującymi badaniami: Glukoza, cholesterol i jego frakcje, insulina, Żelazo, Fosfor ALT, AST, GGTP, Bilirubina, Kortyzol, Leukocytoza (morfologia), OB.

Lokalizacje Ogólnopolskiego Centrum Medycznego dostępne są TUTAJ.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja grouponu możliwa na 2 sposoby
1. mailowo: wyślij maila na adres badania@ocm24.pl, w tytule podając hasło „Groupon”, a w treści imię, nazwisko, adres do faktury, PESEL, numer telefonu komórkowego, adres mailowy, zakres zakupionego grouponu, kod zabezpieczający i kod grouponu, wybraną miejscowość i preferowany termin oraz godzinę wykonania badań. Personel placówki oddzwoni z informacją o dacie, godzinie i miejscu badania. 
2. telefonicznie: dzwoniąc na nr tel. 22 100 61 60 (Biuro Obsługi Pacjenta) poniedziałek-piątek w godz. 8-18 oraz podając: imię, nazwisko, adres do faktury, PESEL, tel. komórkowy, adres e-mail, zakres zakupionego grouponu, kod zabezpieczający i kod grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Aby cieszyć się przez długie lata dobrą kondycją fizyczną oraz psychiczną, warto zapewnić sobie odpowiednią profilaktykę medyczną. Zadbać o zdrowie można, korzystając z kompleksowych usług Ogólnopolskiego Centrum Medycznego. Na miejscu dostępne są konsultacje, badania laboratoryjne, badania USG, EKG oraz zabiegi rehabilitacyjne. OCM posiada własną, mieszczącą się w Warszawie przychodnię i współpracuje z ponad 400 przychodniami medycznymi oraz ponad 400 laboratoriami. Warto zaznaczyć, iż ze względu na wysoki standard opieki medycznej, centrum zostało nagrodzone wieloma prestiżowymi statuetkami, m.in. Perłą Medycyny, Rzetelni w Ochronie Zdrowia czy Dobroczyńca Roku.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.