Brak nowych powiadomień

nzoz dentimed poradnia stomatologiczna

Przegląd stomatologiczny z wypełnieniem i planem leczenia za 69,99 zł i więcej w poradni stomatologicznej DENTiMED

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Skaling i lakierowanie nadadzą zębom zdrowego i estetycznego wyglądu, zaś wypełnienie przywróci prawidłowe czynności i kształt zęba 

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 69,99 zł za przegląd stomatologiczny, wypełnienie zęba materiałem światłoczułym oraz plan leczenia
  • 79,99 zł za przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie oraz plan leczenia
  • 145,99 zł za przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, wypełnienie zęba materiałem światłoczułym oraz plan leczenia

Na początek specjalista wykonuje dokładny przegląd stomatologiczny i ocenia, w jakiej kondycji jest uzębienie – czy pacjent może cieszyć się wzorowo zdrowymi zębami, czy najwyższa pora znaleźć czas na leczenie. Jeśli ocena stanu siekaczy, kłów i trzonowców okaże się negatywna, klient otrzyma wnikliwy plan leczenia, którego realizacja przywróci porządek w jamie ustnej. Dodatkowo na miejscu można rozprawić się z jednym z ewentualnych ubytków poprzez wypełnienie zęba materiałem światłoczułym.

DENTiMED Prywatna Poradnia Stomatologiczna

Dwa filary NZOZ DENTiMED stanowią poradnia oraz gabinet stomatologiczny, które działają na rynku lubelskim od 1998 roku. Na miejscu kompleksowo zatroszczyć się można o stan uzębienia, korzystając z usług doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy swoją wiedzę medyczną i umiejętności systematycznie doskonalą poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Poza zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, w ofercie DENTiMED znajdują się jeszcze protetyka, chirurgia stomatologiczna, periodontologia oraz stomatologia dziecięca.

Warunki

Groupon ważny od 3.08.2015 przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta tylko dla nowych pacjentów. Wypełnienie zęba kompozytem światłoutwardzalnym (rok gwarancji). Możliwość wyleczenia pozostałych ubytków stwierdzonych podczas przeglądu za 89,99 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 817 471 316 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

nzoz dentimed poradnia stomatologiczna

nzoz dentimed poradnia stomatologiczna

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.