Przegląd stomatologiczny z wypełnieniem i planem leczenia za 69,99 zł i więcej w poradni stomatologicznej DENTiMED

nzoz dentimed poradnia stomatologiczna Lublin

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

8 Opinii

Bardzo miła atmosfera. Profesjonalne podejście do klienta
Urszula S. · 27 października 2017
Bardzo profesjonalna obsługa.
MARIUSZ K. · 18 września 2017
Bardzo polecam
Magdalena S. · 11 sierpnia 2017

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 69,99 zł za przegląd stomatologiczny, wypełnienie zęba materiałem światłoczułym oraz plan leczenia
  • 79,99 zł za przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie oraz plan leczenia
  • 145,99 zł za przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, wypełnienie zęba materiałem światłoczułym oraz plan leczenia

Na początek specjalista wykonuje dokładny przegląd stomatologiczny i ocenia, w jakiej kondycji jest uzębienie – czy pacjent może cieszyć się wzorowo zdrowymi zębami, czy najwyższa pora znaleźć czas na leczenie. Jeśli ocena stanu siekaczy, kłów i trzonowców okaże się negatywna, klient otrzyma wnikliwy plan leczenia, którego realizacja przywróci porządek w jamie ustnej. Dodatkowo na miejscu można rozprawić się z jednym z ewentualnych ubytków poprzez wypełnienie zęba materiałem światłoczułym.

DENTiMED Prywatna Poradnia Stomatologiczna

Dwa filary NZOZ DENTiMED stanowią poradnia oraz gabinet stomatologiczny, które działają na rynku lubelskim od 1998 roku. Na miejscu kompleksowo zatroszczyć się można o stan uzębienia, korzystając z usług doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy swoją wiedzę medyczną i umiejętności systematycznie doskonalą poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Poza zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, w ofercie DENTiMED znajdują się jeszcze protetyka, chirurgia stomatologiczna, periodontologia oraz stomatologia dziecięca.

Warunki


Groupon ważny od 3.08.2015 przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta tylko dla nowych pacjentów. Wypełnienie zęba kompozytem światłoutwardzalnym (rok gwarancji). Możliwość wyleczenia pozostałych ubytków stwierdzonych podczas przeglądu za 89,99 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 817 471 316 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

nzoz dentimed poradnia stomatologiczna


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.