Brak nowych powiadomień

Przekładka kół (39,99 zł) lub wymiana opon (od 59,99 zł) w NWG Moto

Oferta ograniczona czasowo!
4 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przekładka kół lub wymiana opon poprawią przyczepność samochodu do nawierzchni, co zwiększy bezpieczeństwo jazdy

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • skład pakietu: przekładka kół lub wymiana opon od 16 do 18 cali

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy samochodów dostawczych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opon typu Run Flat obowiązuje dopłata 40-80 zł w zależności od rozmiaru felgi. W przypadku samochodów z czujnikami ciśnienia w kole, obowiązuje dopłata w kwocie 20 zł/komplet.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 448 532. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

NWG Moto

Zlokalizowana w miejscowości Choroszcz w województwie podlaskim firma powstała z pasji do mechanicznych pojazdów jednośladowych. W ofercie NWG Moto znaleźć można motocykle, skutery, motorowery. Na miejscu oferowane są również usługi z zakresu wulkanizacji (np. wymiana, wyważanie opon, sprzedaż i przechowywanie opon) oraz klimatyzacji (napełnianie i przegląd układu).

NWG Moto

Serwis auta, Opony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.