Bezoperacyjne leczenie hemoroidów z konsultacją od 59 zł w Nova Klinika

Stara Iwiczna

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
10+ kupionych

W skrócie


Podaruj sobie poczucie zdrowia i komfortu. Udaj się z dzisiejszym grouponem do gabinetów Nova Klinika na bezoperacyjne leczenie hemoroidów.

Oferta
Konsultacja u lekarza specjalisty dotycząca leczenia hemoroidów w 1 z 2 opcji:

1) 59 zł za konsultację,
2) 199 zł za konsultację z założeniem maksymalnie 3 gumek uciskowych (hemoroidektomia metodą Barrona).

W przypadku zaawansowanego stadium hemoroidów, gdy czopki oraz maści przestają wystarczać, konieczny jest specjalistyczny zabieg – niegdyś głównym rozwiązaniem była operacja, dziś istnieje skuteczna i bezpieczna alternatywa. Polega ona na umieszczeniu u podstawy hemoroidów gumek uciskowych, których założenie prowadzi do niedokrwienia i martwicy zmienionych chorobowo obszarów. Zabieg jest bezbolesny i wykonuje się go w warunkach ambulatoryjnych – bez konieczności hospitalizacji czy stosowania znieczulenia.

Nova Klinika
Zespół renomowanych specjalistów z takich dziedzin, jak ultrasonografia i chirurgia naczyniowa, proktologia, laryngologia, ginekologia, medycyna pracy i wielu innych, współpracuje z największym laboratorium w Polsce, dbając o zdrowie i komfort swoich pacjentów. Pakiety usług medycznych dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, obejmują wizyty u specjalistów, szczepienia czy też badania – EKG, poziom glukozy we krwi, diagnostykę obrazową i inne. Klinika oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak usuwanie zmarszczek mimicznych, modelowanie policzków czy ust czy też mezoterapię i kurację laserem.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 292 68 85. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nova Klinika


Komentarze

Nie, dziękuję. Personel Nova Klinika ma świadomość mojej sympatii dla ich "marki".
Ilona S. · 9 maja 2014
Serdeczne podziękowania.
Stanisława J. · 14 marca 2014
POLECAM ZDECYDOWANIE
Aldona F. · 13 marca 2014
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.