Bezoperacyjne leczenie hemoroidów z konsultacją od 59 zł w Nova Klinika

Już 10 kupionych

W skrócie

  • Bezoperacyjne usuwanie hemoroidów: konsultacja medyczna i założenie gumek uciskowych
   Bezbolesny zabieg wykonywany w warunkach ambulatoryjnych – bez konieczności hospitalizacji
  • Lokalizacja: Piaseczno

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 292 68 85. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Podaruj sobie poczucie zdrowia i komfortu. Udaj się z dzisiejszym grouponem do gabinetów Nova Klinika na bezoperacyjne leczenie hemoroidów.

Oferta
Konsultacja u lekarza specjalisty dotycząca leczenia hemoroidów w 1 z 2 opcji:

1) 59 zł za konsultację,
2) 199 zł za konsultację z założeniem maksymalnie 3 gumek uciskowych (hemoroidektomia metodą Barrona).

W przypadku zaawansowanego stadium hemoroidów, gdy czopki oraz maści przestają wystarczać, konieczny jest specjalistyczny zabieg – niegdyś głównym rozwiązaniem była operacja, dziś istnieje skuteczna i bezpieczna alternatywa. Polega ona na umieszczeniu u podstawy hemoroidów gumek uciskowych, których założenie prowadzi do niedokrwienia i martwicy zmienionych chorobowo obszarów. Zabieg jest bezbolesny i wykonuje się go w warunkach ambulatoryjnych – bez konieczności hospitalizacji czy stosowania znieczulenia.

Nova Klinika
Zespół renomowanych specjalistów z takich dziedzin, jak ultrasonografia i chirurgia naczyniowa, proktologia, laryngologia, ginekologia, medycyna pracy i wielu innych, współpracuje z największym laboratorium w Polsce, dbając o zdrowie i komfort swoich pacjentów. Pakiety usług medycznych dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, obejmują wizyty u specjalistów, szczepienia czy też badania – EKG, poziom glukozy we krwi, diagnostykę obrazową i inne. Klinika oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak usuwanie zmarszczek mimicznych, modelowanie policzków czy ust czy też mezoterapię i kurację laserem.

Komentarze

Nie, dziękuję. Personel Nova Klinika ma świadomość mojej sympatii dla ich "marki".
Ilona S. · 9 maja 2014
Serdeczne podziękowania.
Stanisława J. · 14 marca 2014
POLECAM ZDECYDOWANIE
Aldona F. · 13 marca 2014
Merchant Location Map
 1. 1

  Stara Iwiczna

  ul. Nowa 6

  Stara Iwiczna, 05-500

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}