Laserowe usuwanie żylaków w Centrum Medycznym Nord Medica: 99 zł za groupon wart 1000 zł i więcej opcji

Kup jako prezent
7 kupionych

W skrócie

 • Zabieg EVLT: innowacyjna laserowa metoda leczenia żylaków wykonywana w trybie ambulatoryjnym
 • Całkowite zamknięcie niewydolnej żyły bez konieczności jej usunięcia: alternatywa dla tradycyjnej metody
 • Małoinwazyjny zabieg: bezpośrednio po nim można wrócić do wykonywania swoich codziennych czynności

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk). Konieczna wcześniejsza konsultacja (koszt 100 zł) + USG Doppler (koszt 100 zł). W przypadku pomyślnej kwalifikacji do zabiegu - kwota 200 zł będzie zwracana klientowi. Konieczna dopłata do zabiegów na miejscu w Klinice Nord Medica  do opcji 1. - 1700 zł, do opcji 2. - 3400 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 750 16 46, 22 750 16 24, 22 750 25 28.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem zadbasz o zdrowie, komfort i piękno swoich nóg, decydując się na laserowe usuwanie żylaków metodą EVLT w Centrum Medycznym Nord Medica.
</br> Oferta
Groupon zniżkowy na laserowe usuwanie żylaków metodą EVLT w 1 z 2 opcji:
1) 99 zł za groupon wart 1000 zł na zabieg przeprowadzany na 1 nodze,
2) 99 zł za groupon wart 2000 zł na zabieg przeprowadzany na 2 nogach.
</br>

Metoda EVLT jest nieinwazyjną alternatywą dla metody tradycyjnej, nie trzeba bowiem żył usuwać. Zabieg polega na całkowitym wewnątrznaczyniowym zamknięciu niewydolnej żyły przy pomocy lasera, a więc jest małoinwazyjny i zaraz po nim można powrócić do wykonywania codziennych czynności. Ponadto zabieg nie wymaga szczegónych przygotowań - przed jego przeprowadzeniem należy jedynie pić dużo płynów i sporo chodzić.
</br>

Centrum Nord Medica
Nord Medica jest nowoczesną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Piaseczna. Profesjonalny personel medyczny, korzystając ze swojej wiedzy oraz z nowocześnie wyposażonych gabinetów i pracowni diagnostycznych, pomaga pacjentom w sposób kompleksowy zadbać o zdrowie. Nord Medica oferuje ambulatoryjną opiekę lekarzy specjalistów, szereg badań diagnostycznych, analitycznych i obrazowych oraz pełne zaplecze zabiegowe. Dodatkowym atutem centrum jest wysoce specjalistyczny gabinet terapii laserowej, przygotowany z myślą o osobach chcących w szczególny sposób zadbać o piękno i zdrowie.
</br>

Ponadto w placówce można wykonać zabiegi operacyjne w specjalizacjach:
</br>

 • chirurgia ogólna
 • chirurgia plastyczna
 • chirurgia ręki
 • chirurgia onkologiczna
 • ginekologia onkologiczna (także zabiegi endoskopowe)
 • ginekologia estetyczna
 • urologia (także zabiegi endoskopowe)
  </br>
  </br>
Merchant Location Map
 1. 1

  Piaseczno

  Młynarska 2

  Piaseczno, MAZOWIECKIE 05-500

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}