Brak nowych powiadomień

Króla Jana Kazimierza 1, Sopot

Dowolna pizza o średnicy 30 cm z menu od 15,99 zł w pizzerii No To Tu w Sopocie

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. pizza Brązowa z bekonem, Fioletowa z kurczakiem, Niebieska z tuńczykiem, Żółta z różnymi rodzajami sera, Zielona w wersji wege

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolna pizza
  • menu dostępne tutaj

Warunki

Aby zamówić na wynos, skontaktuj się z lokalem tel. 578 604 325 i podaj kod zabezpieczający grouponu. Opakowanie dodatkowo płatne 1 zł

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w lokalu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Realizacja grouponów tylko w lokalu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

No To Tu

Chcąc nadać swojemu życiu barw, nie trzeba zmieniać aranżacji swojego mieszkania lub garderoby – wystarczy odwiedzić zlokalizowaną w Sopocie restaurację. Specjalnością No To Tu są kolorowe pizze o średnicy 30 cm. Od bogactwa kolorów może zakręcić się w głowie, a różnorodność dostępnych wersji pozwoli zaspokoić różne upodobania smakowe. Goście mogą wybrać np. Turkusową margheritę, Różową capriciosę, Pomarańczowy calzone, Tęczową pizzę wegańską lub Białą pizzę śniadaniową.

No To Tu

Restauracja, Pizza, Włoska