Kurs na prawo jazdy kat. B: podstawowy (799 zł) lub ekspresowy (1099 zł) w szkole Nauka Jazdy Jurkiewicz w Gdyni

Gdynia

1 Opinii

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
1 Opinii

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs na prawo jazdy kat. B (30 godz. teorii i 30 godz. praktyki):

  • 799 zł za podstawowy kurs na prawo jazdy kat. B,
  • 1099 zł za ekspresowy kurs na prawo jazdy kat. B.

Miejsce realizacji:

  • ul. Unruga 76 (Gdynia-Obłuże)

Nauka Jazdy Jurkiewicz

Ośrodek dysponuje wygodnymi salami wykładowymi, które wyposażono w niezbędny i nowoczesny sprzęt dydaktyczny, a w ramach zajęć kursanci otrzymują możliwość ćwiczenia testów na urządzeniu egzaminacyjnym. Cykl teoretyczny kończy się wewnętrznym egzaminem, który jest nie tylko doskonałą okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, ale także warunków, jakie panują podczas prawdziwego testu. 

Część praktyczna to jazdy klimatyzowaną Toyotą Yaris – taką samą, w jakiej przeprowadza się państwowe egzaminy na prawo jazdy. Osoby, które chciałyby zrobić kurs w wersji ekspresowej, zapewne ucieszy informacja, że istnieje możliwość realizacji zajęć w ciągu zaledwie 6 tygodni. Ponadto ośrodek współpracuje z lekarzem uprawnionym do badań kandydatów na kierowców.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje badania lekarskiego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Materiały do kursu płatne dodatkowo (30 zł). Zakup kursu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu ośrodka. Kurs należy rozpocząć w trakcie ważności grouponu. Biuro czynne: pon. i śr. w godz. 17-19:30 (w pozostałe dni kontakt tel.). Grafik wykładów na stronie http://www.osk-jurkiewicz.pl/. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 099 125 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

NAUKA JAZDY JURKIEWICZ


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.