Brak nowych powiadomień

My Day Photo

Sesja ciążowa ze zdjęciami i odbitkami od 99,99 zł w studiu My Day Photo (-60%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesje do wyboru: jak modelka, rodzinna, ciążowa, dziecięca, narzeczeńska, sesja kobieca – plener

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja zdjęciowa:

  • 99,99 zł zamiast 250 zł za wybraną sesję, 5 zdjęć poddanych obróbce i wyretuszowanych oraz odbitki w formacie 13x18 (czas trwania 1 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
  • 139,99 zł zamiast 350 zł za wybraną sesję, 7 zdjęć poddanych obróbce i wyretuszowanych oraz odbitki w formacie 13x18 (czas trwania 1,5 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
  • 179,99 zł zamiast 450 zł za wybraną sesję, 9 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć oraz odbitki w formacie 13x18 (czas trwania 2 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów).

Sesja fotograficzna pozwala zatrzymać najważniejsze chwile bądź zaprezentować się w jak najlepszym świetle. Bez względu na tematykę zdjęć, można spokojnie zdać się na profesjonalizm doświadczonego fotografa, który zręcznym spustem migawki uchwyci najciekawsze ujęcia.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dotyczy sesji ciążowej.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowe zdjęcia poddane obróbce i retuszowi: 1 zdjęcie – 25 zł, 5 zdjęć i więcej –15 zł/szt.. Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępne terminy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 493 848.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

My Day Photo

Dla Małgorzaty Hałas album pełen urokliwych zdjęć jej rodziny stanowi unikalny przewodnik po wspomnieniach, do których z chęcią wraca. To właśnie miłość do dzieci i pragnienie zatrzymania w kadrze tego, co przemija, sprawiło, że nie tylko rozpoczęła studia fotograficzne, ale również została zawodowym fotografem. Mając świadomość, ile radości sprawia możliwość powrotu do wspomnień za sprawą zdjęć, zachęca do wzięcia udziału w sesjach fotograficznych w studiu i w plenerze. Jej portfolio dostępne jest tutaj.

My Day Photo

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.