Od 13,90 zł: bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP

25 000+ kupionych
od
13,9 zł
Uzupełnij wszystkie pola:
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

23 689 Opinii

AP

Aleksandra P. · 3 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 1 dzień temu
Żadnych problemów z wydaniem biletu w kinie.

KM

Karolina M. · 1 reviews
· Redeemed 5 dni temu
Super oferta polecam :)

DG

Damian G. · 2 reviews
· Redeemed 5 dni temu
W dniu premiery działało polecam

W skrócie


Opcje

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Pitbull. Ostatni pies”

Doborowa obsada, pełne odważnych scen kino sensacyjne, silne emocje – „Pitbull. Ostatni pies” nie zawiedzie fanów serialowego „Pitbulla” i jego kinowych wersji. Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru muszą schwytać sprawcę. Tymczasem w warszawskim półświatku pojawia się kolejna znacząca postać – Czarna Wdowa.

 • „Kobiety mafii”

Kolejny film Patryka Vegi, twórcy „Pitbulla” i „Botoksu”. Doborowa obsada (m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa, a także Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior), pełne odważnych scen kino sensacyjne, humor i wielkie emocje – to wszystko czeka na widzów w filmie opowiadającym o jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce.

 • „Czarna Pantera”

Kiedy ojciec księcia T’Challa, król Wakandy, zostaje podstępnie zamordowany, książę przywdziewa kostium Czarnej Pantery. Jako przywódca musi uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.

 • „Nowe oblicze Greya”

Trzecia część „50 twarzy Greya” – bestsellerowej historii na podstawie powieści E.L. James. Związek Any i Christiana czekają kłopoty, bowiem na horyzoncie pojawia się Jack Hyde, były szef Any, który poprzysiągł jej zemstę.

 • „Kobieta sukcesu”

Polska komedia romantyczna z czarującą Agnieszką Więdłochą w roli głównej. Życie Mańki, szefowej firmy w wielkim mieście, nagle wywraca się do góry nogami – perfekcyjny porządek zostaje zburzony, kiedy jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek przeżywa kryzys, a do drzwi puka uosabiająca chaos młodsza siostra.

 • „Czerwona jaskółka”

Ekranizacja bestsellerowej książki Jasona Matthewsa, byłego agenta CIA. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zostaje zmuszona do przyjęcia roli „jaskółki” – specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Jej pierwszym celem okazuje się agent CIA, który prowadzi tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu.

 • „Jaskiniowiec”

Animowana komedia o jaskiniowcu, który pragnie od życia czegoś więcej niż łupanie kamienia. Dzielny Dug musi zjednoczyć swoje plemię przeciwko potężnemu wrogowi.

 • „Cudowny chłopak”

Historia chłopca ze zdeformowaną twarzą, o imieniu Auggie, który rozpoczyna naukę w szkole. Każdego dnia będzie stawał przed trudnym wyzwaniem – udowodnić innym dzieciom, że mimo widocznych różnic w wyglądzie zewnętrznym, jest zupełnie taki jak inni.

 • „Czwarta władza”

Oparta na faktach opowieść o najsłynniejszym w dziejach dziennikarstwa śledztwie, które doprowadziło do ujawnienia głęboko skrywanych sekretów władz USA. W rolach głównych Meryl Streep i Tom Hanks. Reżyserem jest Steven Spielberg.

 • „Podatek od miłości”

Polska komedia romantyczna z Aleksandrą Domańską i Grzegorzem Damięckim. Inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego. Czy urok mężczyzny zmiękczy jej serce?

 • „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”

Kolejna część słynnej animacji. Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, gdzie na masową skalę wykradane są ogrodowe krasnale. Z pomocą przychodzi Sherlock Gnom wraz ze swym nieodłącznym kompanem Watsonem.

 • „Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska”

Animacja nie tylko dla najmłodszych – najsłynniejsza pszczółka świata i jej towarzysz Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych. Stawka okaże się wyjątkowo wysoka, ale Maja z odwagą bierze udział w zawodach.

 • „Wieczór gier”

Komedia z Rachel McAdams i Jasonem Batemanem. Główni bohaterowie – Maks i Annie – wraz z grupą przyjaciół cyklicznie biorą udział w wieczorach gier. Podczas jednej z zabaw brat Maksa zostaje porwany. Czy to nadal część gry?

 • „Nieznajomi: Ofiarowanie”

Kontynuacja kultowego horroru. Grupa zamaskowanych psychopatów powraca, by zebrać jeszcze bardziej krwawe żniwo. Ofiarą pada rodzina Jamesonów, która właśnie przeprowadziła się do położonego na uboczu domu.

 • „Pacific Rim: Rebelia”

Kolejna inwazja pustoszy Ziemię. Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca, który poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów Kaiju. Pomaga mu w tym siostra Mako Mori – szefowa nowej generacji pilotów.

 • „Każdego dnia”

Czy miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności? 16-letnia dziewczyna zakochuje się w tajemniczej osobie, która każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Kochankowie postanawiają walczyć o swoje uczucie, ale muszą podjąć ogromne ryzyko, by pozostać razem.

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub od piątku do niedzieli.
Na miejsca standardowe lub miejsca VIP (brak miejsc VIP w kinach Poznań 51, Kielce, Zabrze, w kinie Poznań Stary Browar brak miejsc VIP - obowiązują miejsca SuperVIP, brak miejsc standardowych w kinie w Łodzi - dostępne jedynie miejsca VIP).
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Wrocław
Grupa 2: Warszawa Targówek, Poznań Malta, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno
Grupa 3: Kraków, Łódź, Lublin, Gdynia, Poznań Stary Browar, Poznań 51, Bydgoszcz, Elbląg, Kielce, Koszalin, Olsztyn, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Włocławek, Zabrze, Zgorzelec
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Ursynów, Warszawa Wola
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D.
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Bilety ważne do 30.04.2018.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 27 miastach, dysponując 258 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.