Zestawy barowe w Multikinie: napój z popcornem (od 14,99 zł) lub nachosami (od 19,99 zł) – 33 lokalizacje (do -40%)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócieNie tylko seans filmowy jest w kinie kwestią smaku – wizytę w dowolnym Multikinie umili zestaw z popcornem lub nachosami i napojem.

Wybierz 1 z 5 opcji

Zestaw barowy:

  • 14,99 zł zamiast 24,90 zł za zestaw Oscar Standard (średni popcorn solony 2,4 l + średni napój 0,5 l),
  • 16,99 zł zamiast 26,90 zł za zestaw Multihit Standard (duży popcorn solony 4,2 l + duży napój 0,7 l),
  • 19,99 zł zamiast 32,90 zł za zestaw Nachos Standard (średnie nachos 120 g + średni napój 0,5 l),
  • 22,99 zł zamiast 31,90 zł za zestaw Dla Dwojga Standard (duży popcorn solony 4,2 l + 2 średnie napoje 0,5 l),
  • 26,99 zł zamiast 39,90 zł za zestaw Nachos Dla Dwojga Standard (duże nachos 170 g + 2 średnie napoje 0,5 l).

Napoje do wyboru: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta lub Sprite.

Kiedy w 1885 roku Charles Cretors z Illinois wynalazł maszynę do produkowania popcornu, nie spodziewał się jeszcze, że urządzenie to stanie się popularnym wyposażeniem instytucji, gdzie widowiskowy wybuch ziarenek kukurydzy towarzyszy widowiskom innego rodzaju. Dziś popcorn wraz z gazowanym, orzeźwiającym napojem stanowią zestaw obowiązkowy każdego kinomaniaka, sprawiając, że w trakcie seansu może on naprawdę rozsmakować się w kinie. Alternatywą dla popcornu stać się mogą meksykańskie przekąski nachos z aromatycznym sosem w zestawie.

Filmowe premiery w MARCU:

  • „Logan: Wolverine”: Finał przygód walecznego i nieco nieokrzesanego mutanta Wolverine’a, granego przez Hugh Jackmana. Aktor po raz ostatni wcieli się w kultową postać i przedstawi widzom historię podczas niebezpiecznej misji z Profesorem X (James McAvoy) u boku.

  • „Maria Skłodowska-Curie”: Międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej, polskiej nobliski Marii Skłodowskiej-Curie to okazja do zapoznania się z jej karierą naukową, talentem oraz życiem prywatnym z paryską wytwornością w tle. W roli głównej Karolina Gruszka.

  • „Piękna i Bestia”: Jedna z najbardziej uwielbianych animacji Disneya zagości na ekranach w wersji aktorskiej, przygotowanej z rozmachem i dopracowanymi szczegółami, które w połączeniu nie tylko cieszą oko, ale także zachwycą miłośników dobrej muzyki, a w szczególności fanów wzruszających historii z happy endem.

Filmowe premiery w KWIETNIU:

  • „Szybcy i wściekli 8”: Vin Diesel po raz kolejny musi zebrać ekipę kierowców do zadań specjalnych. Tym razem ich przeciwnikiem będzie piękna Charlize Theron. Szybcy i wściekli przemierzą świat, by powstrzymać zło i opanować chaos.

  • „Dzieciak rządzi”: Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek, który zaczyna być zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Okazuje się, że malec jest kluczem do tajemnicy, która może zmienić równowagę sił na świecie.

Sprawdź pełny repertuar tutaj.

Warunki


Groupon ważny do 30.04.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy podać kod grouponu w barze/kasie Multikina podczas zakupu zestawu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe – serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Komentarze

Film był ciekawy
Barbara K. · 10 godzin temu
Dla wszystkich lubiących kino naprawdę polecam .
Małgorzata W. · 15 godzin temu
Bardzo dobra promocja!
Maria T. · 18 godzin temu
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{"AADealPage":"ControlAA","DealPageDesktop2016_REST_OF_EMEA":"Treatment"},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}