OSTATNIE GODZINY SPRZEDAŻY – od 16,90 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino – 33 lokalizacje (do -43%)

Kup jako prezent
Już 25 000 kupionych

W skrócie

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie prawdziwych hitów i premier w 1 z 33 wybranych kin; bilety do kina ważne we wszystkie dni tygodnia

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie lub barze kina.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod groupon.
4. Możliwość rezerwacji na stronie Multikina i opłacenia jej grouponem w kasie.
Ważność: Groupon ważny do 31.03.2017 włącznie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybranym przez posiadacza seansie filmowym.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Bilet na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli, czyli promocja obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, łącznie z weekendem:

  • 16,90 zł zamiast 27,90 zł za bilet na seanse w całej Polsce z wyłączeniem Warszawy,
  • 18,90 zł zamiast 32,90 zł za bilet na seanse w Warszawie (ważny również w całej Polsce)

Z tym grouponem będziesz mógł zobaczyć między innymi:


„Ciemniejsza strona Greya”

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwszy film z serii wprowadził widzów do świata kontrowersji i nietypowej relacji między dwojgiem ludzi – studentką literatury i przystojnym miliarderem. Druga część odkryje nieco bardziej mroczne oblicze ich związku, a jednocześnie odsłoni wiele tajemnic bohaterów.

„Lego Batman”

Batman, Robin i Joker znów w akcji – tym razem w wersji LEGO. Złożony z klocków Mroczny Rycerz z Gotham musi obronić miasto przed podstępnym Jokerem, w czym pomagają mu jego wierni towarzysze: Robin, córka komisarza Gordona – Barbara, a także kamerdyner Alfred.

„La La Land”

Prawdziwie rozśpiewana historia o miłości opowiedziana tanecznym krokiem to nowe dzieło Damiena Chazelle („Whiplash”). Znakomitą zabawę i wiele emocji gwarantują nie tylko aktorzy grający główne role (Emma Stone i Ryan Gosling), ale także znakomita muzyka, błyskotliwe dialogi, nasycone barwy i dopracowana choreografia. Warto się przekonać, czy baśniowy początek zwiastuje równie wspaniałe zakończenie.

„Sztuka kochania”

Historia Michaliny Wisłockiej, słynnej ginekolog oraz autorki książki „Sztuka kochania” (będącej początkiem prawdziwej rewolucji seksualnej w PRL-u) to obraz pełen zabawnych momentów, ale i wzruszeń. Walka lekarki z przełamywaniem konserwatywnej obyczajowości i cenzury pokazuje jej długą drogę w uświadamianiu społeczeństwa i w rozmowach na tematy trudne, ale jednocześnie bardzo ważne.

„Logan: Wolverine”

Finał przygód walecznego i nieco nieokrzesanego mutanta Wolverine’a, granego przez Hugh Jackmana. Aktor po raz ostatni wcieli się w kultową postać i przedstawi widzom historię podczas niebezpiecznej misji z Profesorem X (James McAvoy) u boku. Film został luźno oparty o komiksową serię „Old Man Logan” i będzie przeznaczony tylko dla dorosłych widzów.

„Maria Skłodowska-Curie”

Międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej, polskiej noblistki, Marii Skłodowskiej-Curie, to okazja do zapoznania się z jej karierą naukową, talentem oraz życiem prywatnym z paryską wytwornością w tle. W roli głównej Karolina Gruszka.

„Kong: Wyspa czaszki”

Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku — tak samo pięknej, jak i zdradliwej — nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

„Piękna i Bestia”

Jedna z najbardziej uwielbianych animacji Disneya zagości na ekranach w wersji aktorskiej, przygotowanej z rozmachem i dopracowanymi szczegółami, które w połączeniu ze sobą nie tylko cieszą oko, ale także zachwycą miłośników dobrej muzyki, a w szczególności fanów wzruszających historii z happy endem.

„Ghost in the Shell”

Historia oparta na kultowej grze i animacji o tym samym tytule przeniesie widzów do cyberpunkowego świata, w którym rządzi nowa technologia i związane z jej rozwojem niebezpieczeństwa. Grana przez Scarlett Johansson cyborgiczna hybryda człowieka i robota stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z przestępcami najwyższej rangi. Przed bohaterami czeka największe wyzwanie w historii ich kariery – będą musieli zmierzyć się z wrogiem pragnącym wymazać postępy technologii wirtualnej Hanka Robotic’s.

„Porady na zdrady”

Nowa komedia romantyczna twórcy hitów takich jak „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!” to opowieść o zdradzonej w dniu ślubu Kalinie (w tej roli Magdalena Lamparska), która postanawia rozkręcić nietypowy biznes mający na celu rozwiązać problemy z męską wiernością, testując lojalność partnerów swoich klientek. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki Kalina nie spotyka na swojej drodze Macieja (Mikołaj Roznerski).

Sprawdź pełny repertuar tutaj.

Multikino

W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Komentarze

W kinie było tylko za ciepło. Klimy nie włączyli.
Bartłomiej W. · 4 godziny temu
jest ok
Lucyna J. · 5 godzin temu
Dobra cena za seans :)
Karolina S. · 5 godzin temu

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}