Bilet na dowolny seans 2D (od 16,90 zł) lub 2 napoje z popcornem albo nachosami (od 22,99 zł) w Multikinie (do -43%)

Oferta ograniczona czasowo!
950+ kupionych dzisiaj
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Wszystko ok
Joanna O. · 4 minuty temu
Wszystko w porządku
Jakub S. · godzinę temu
Jest ok
Paweł S. · 2 godziny temu

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

 • 16,90 zł zamiast 27,90 zł za bilet na seans w całej Polsce z wyłączeniem Warszawy,
 • 18,90 zł zamiast 32,90 zł za bilet na seans w Warszawie (ważny również w całej Polsce),

 • 22,99 zł zamiast 31,90 zł za zestaw dla dwojga: duży solony popcorn i 2 średnie napoje,
 • 26,99 zł zamiast 39,90 zł za zestaw dla dwojga: duże nachos i 2 średnie napoje.

Bilet obowiązuje na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Botoks”

Kolejny film Patryka Vegi. Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć. W rolach głównych m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant i Marieta Żukowska.

 • „Blade Runner 2049”

Oficer policji Los Angeles (Ryan Gosling) trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.

 • „LEGO® NINJAGO: FILM”

W pełnometrażowym filmie do walki o Ninjago City staną: Zielony Ninja oraz jego przyjaciele, którzy muszą pokonać złego lorda Garmadona. Każdy z wojowników będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać prawdziwą moc.

 • „To”

Film oparty na motywach powieści Stephena Kinga. W małym miasteczku w tajemniczy sposób zaczynają znikać dzieci. Za ich śmiercią stoi tajemnicza istota przybierająca postać klauna.

 • „Tarapaty”

Polski film przygodowy dla całej rodziny. Julka spędza wakacje u ciotki w Warszawie, gdzie poznaje Olka. W ręce dzieci wpada plan mający prowadzić do skarbu. Zaczyna się wyścig z czasem, który będzie testem dla przyjaźni.

 • „Kingsman: Złoty krąg”

Kontynuacja filmu „Kingsman: Tajne służby”. Po ataku na siedzibę Kingsman Eggsy i Merlin udają się do Ameryki, by z pomocą siostrzanej organizacji Statesman schwytać wroga dążącego do przejęcia władzy nad światem.

 • „Emotki. Film”

Animowana komedia odkrywająca sekretny świat żyjących w smartfonach emotikonów.

 • „My Little Pony. Film”

Na zamieszkiwaną przez kucyki Equestrię napada Król Burzy, który chce wykraść z królestwa całą magię. By ją odzyskać, przyjaciele wyruszą w pełną przygód, emocjonującą podróż.

 • „Pierwszy śnieg”

Wraz z nadejściem zimy i płatkami pierwszego śniegu do miasta powraca seryjny morderca. Szef elitarnej ekipy detektywów prowadzi skomplikowane śledztwo i bada sprawę zaginięcia kobiety, której szalik znaleziono na figurze bałwana.

 • „Twój Vincent”

Film opowiada historię życia oraz tajemniczej śmierci artysty. Jest to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska – każda klatka filmu została ręcznie namalowana, a w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata.

 • „Thor: Ragnarok”

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i powstrzymać zagładę asgardzkiej cywilizacji.

 • „Piła: Dziedzictwo”

W mieście policja po raz kolejny odkrywa zmasakrowane zwłoki. Ślady prowadzą do nieżyjącego mordercy – Johna Kramera.

 • „Geostorm”

Sieć satelitów, która została stworzona do kontroli globalnego klimatu, zaczyna powodować katastrofalne anomalie pogodowe. Na ratunek Ziemi rusza dwóch braci, którzy muszą rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę.

 • „Ach śpij kochanie”

Od kilku lat w Krakowie i jego okolicach znikają ludzie. Śledztwo rozpoczyna młody milicjant, który stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela. Pojawia się również tajemnicza, piękna kobieta. Na ekranie m.in. Tomasz Schuchardt, Andrzej Chyra i Bogusław Linda.

 • „Człowiek z magicznym pudełkiem

Historia miłości, która potrafi pokonać granice czasoprzestrzeni. Główny bohater, który cierpi z powodu zaniku pamięci, odkrywa możliwość podróży w czasie. Niestety podczas jednej z wypraw zostaje „uwięziony” w 1952 roku. Na pomoc spieszy mu nowo poznana Goria. W rolach głównych Olga Bołądź i Piotr Polak.

 • „Śmierć nadejdzie dziś

Film oparty na oryginalnym pomyśle pętli czasu. Główna bohaterka każdego dnia na nowo budzi się w dniu swojej śmierci. By sen się zakończył, musi odkryć, kto jest jej zabójcą i poznać jego motywy. Reżyserem jest Christopher Landon, twórca „Paranormal Activity: Naznaczeni”.

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie. Możliwa wcześniejsza rezerwacja online.
3. Aby wymienić groupon na zestaw barowy, należy podać kod grouponu w barze/kasie Multikina podczas zakupu zestawu
4. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności grouponu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybranym przez posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 30.11.2017. 

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 27 miastach, dysponując 258 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.