Zestawy barowe w Multikinie: napój z popcornem (od 14,99 zł) lub nachosami (od 19,99 zł) – 33 lokalizacje (do -40%)

Wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

2 264 Opinii

Rewelacja!!! Polecam w 100%!!!
Aleksandra D. · godzinę temu
Bardzo smacznie
Paweł K. · 11 godzin temu
Szybko tanio i sprawnie
Beata J. · 14 godzin temu

W skrócieNie tylko seans filmowy jest w kinie kwestią smaku – wizytę w dowolnym Multikinie umili zestaw z popcornem lub nachosami i napojem.

Wybierz 1 z 5 opcji

Zestaw barowy:

 • 14,99 zł zamiast 24,90 zł za zestaw Oscar Standard (średni popcorn solony 2,4 l + średni napój 0,5 l),
 • 16,99 zł zamiast 26,90 zł za zestaw Multihit Standard (duży popcorn solony 4,2 l + duży napój 0,7 l),
 • 19,99 zł zamiast 32,90 zł za zestaw Nachos Standard (średnie nachos 120 g + średni napój 0,5 l),
 • 22,99 zł zamiast 31,90 zł za zestaw Dla Dwojga Standard (duży popcorn solony 4,2 l + 2 średnie napoje 0,5 l),
 • 26,99 zł zamiast 39,90 zł za zestaw Nachos Dla Dwojga Standard (duże nachos 170 g + 2 średnie napoje 0,5 l).

Napoje do wyboru: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta lub Sprite.

Kiedy w 1885 roku Charles Cretors z Illinois wynalazł maszynę do produkowania popcornu, nie spodziewał się jeszcze, że urządzenie to stanie się popularnym wyposażeniem instytucji, gdzie widowiskowy wybuch ziarenek kukurydzy towarzyszy widowiskom innego rodzaju. Dziś popcorn wraz z gazowanym, orzeźwiającym napojem stanowią zestaw obowiązkowy każdego kinomaniaka, sprawiając, że w trakcie seansu może on naprawdę rozsmakować się w kinie. Alternatywą dla popcornu stać się mogą meksykańskie przekąski nachos z aromatycznym sosem w zestawie.

Okazja, by zobaczyć między innymi takie filmy, jak:

 • „Dunkierka”

Film opowiada o najbardziej zaciekłej bitwie II Wojny Światowej, kiedy to alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady i Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię.

 • „Wojna o planetę małp”

Ludzie i małpy przygotowują się do wielkiej bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków. Film jest kontynuacją „Genezy planety małp” oraz „Ewolucji planety małp”.

 • „Mała Wielka Stopa”

Nastoletni Adam, z natury nieśmiały i zwyczajny chłopiec, wyrusza na wyprawę, której celem jest odnalezienie dawno zaginionego taty. Wkrótce nastolatek odkryje, iż jego ojciec nie tylko mieszka w puszczy, ale jest także potomkiem legendarnego Yeti.

 • „Atomic Blonde”

Na świecie panuje zimna wojna. Tajna agentka MI6 zostaje oddelegowana do Berlina, by odnaleźć zaginioną listę, na której wpisano podwójnych szpiegów. Jej zadaniem jest zbadanie, jak zginął jeden z nich.

 • „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”

Zwariowana animowana komedia rodzinna. Dwóch obdarzonych niezwykłą wyobraźnią kolegów szkolnych słynie z niesamowitych wyczynów. Pewnego dnia hipnotyzują nielubianego dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest niepokonanym, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako Kapitan Majtas.

 • „Gru, Dru i Minionki”

Balthazar Bratt, niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., próbuje zrealizować plan zdominowania całego świata, a para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, musi mu w tym przeszkodzić. Gdy jednak na drodze Gru staje jego brat bliźniak Dru, Gru mimowolnie wstępuje z powrotem na ścieżkę nikczemności.

 • „Spider-Man: Homecoming”

Zafascynowany przygodą z Avengersami Spider-Man wraca do domu i próbuje dostosować się do codzienności, cały czas pozostając pod czujnym okiem swego mentora. Gdy jednak pojawia się Vulture – nowy wróg – nagle zagrożone staje się wszystko, co ważne dla Petera.

 • „Volta”

Bohaterem nowej komedii Juliusza Machulskiego jest Bruno Volta – mistrz w rozwiązywaniu zagadek i analizowaniu ludzi. Jego rywalką staje się Wiki, która w ścianie starej kamienicy znajduje drogocenny przedmiot. Na widzów czekają sensacyjne zwroty akcji, znakomita intryga i błyskotliwe dialogi.

 • „Rock Dog. Pies ma głos!”

Bodzio, mastyf tybetański, postanawia iść za głosem przeznaczenia – wyrusza do wielkiego miasta, by zostać gwiazdą rocka. Pełna humoru, a jednocześnie wzruszająca opowieść o spełnianiu marzeń.

 • „Kedi – sekretne życie kotów”

Wyjątkowy dokument o życiu kotów mieszkających w Stambule – mieście, w którym miauczące czworonogi uważane są za symbol szczęścia i dostatku. Czworonożni pupile to nieodłączna część lokalnej społeczności, a oglądanie codzienności z ich perspektywy to niebywała przyjemność nie tylko dla miłośników kotów.

 • „Alibi.com”

Podobno kłamstwo ma krótkie nogi. Nie wierzą w to jednak właściciele Alibi.com i swym klientom są w stanie znaleźć wymówkę na każdą okazję. Sprawy się komplikują, kiedy właściciel firmy zakochuje się w kobiecie, która najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa.

 • „Paryż może poczekać”

Wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo. Znudzona swoim życiem żona producenta filmowego wyrusza w podróż, która pozwoli chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami. Jej towarzyszem jest bliski współpracownik jej męża – beztroski Francuz, który wyznaje filozofię „żyj chwilą”.

 • „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”

Kosmiczni agenci Valerian i Laurelina stają przed misją przeprowadzenia śledztwa w kulturowym i politycznym centrum Galaktyki – Mieście Tysiąca Planet. To tam staną twarzą w twarz ze złowrogą siłą, która może zagrozić bezpieczeństwu całego wszechświata.

 • „Annabelle: Narodziny zła”

Druga część bazującego na konsekwentnym budowaniu napięcia przy jednocześnie prostych rozwiązaniach fabularnych horroru. Twórca lalek i jego żona decydują się otworzyć swój dom dla siostry zakonnej i kilku dziewcząt z zamkniętego sierocińca. Goście szybko stają się celem opętanego ducha Annabelle.

 • „Moje wakacje z Rudym”

Pełna humoru, wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni jedenastoletniego chłopca z jedynym w swoim rodzaju czerwonym psem. Przygarnięty przez chłopca zwierzak staje się jego nieodłącznym towarzyszem na dobre i na złe.

 • „Bodyguard Zawodowiec”

Jackson Smith uważany jest za najlepszego ochroniarza na świecie. Jego życie się komplikuje, gdy dostaje nowe zadanie – ma zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który musi zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości. Oskarżony zbrodniarz za wszelką cenę stara się nie dopuścić do procesu.

Sprawdź pełny repertuar tutaj.

Warunki


Groupon ważny do 30.09.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy podać kod grouponu w barze/kasie Multikina podczas zakupu zestawu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe – serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.