Bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień od 16,90 zł w sieci kin Multikino (do -43%)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Bilet na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli:

 • 16,90 zł zamiast 27,90 zł za bilet na seans w całej Polsce z wyłączeniem Warszawy,
 • 18,90 zł zamiast 32,90 zł za bilet na seans w Warszawie (ważny również w całej Polsce).

Okazja, by zobaczyć między innymi:

„Szybcy i wściekli 8”

Vin Diesel po raz kolejny musi zebrać ekipę kierowców do zadań specjalnych. Tym razem ich przeciwnikiem będzie piękna Charlize Theron. Szybcy i wściekli przemierzą świat, by powstrzymać zło i opanować chaos.

„Obcy: Przymierze”

Drugi rozdział nowej trylogii. Statek osadniczy „Przymierze” ląduje na nieznanej planecie. Członkowie ekspedycji przekonują się dość szybko, że trafili do mrocznego świata pełnego niebezpieczeństw, którego jedynym mieszkańcem jest android David ocalały z katastrofy „Prometeusza” (statku z pierwszej części trylogii).

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”

Złowrogi korsarz Salazar ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi odnaleźć trójząb Posejdona, potężny artefakt, który daje swojemu posiadaczowi kontrolę nad morzami na świecie.

„Mumia”

Komandos marynarki wojennej wyrusza do Iranu wraz z zespołem zajmującym się poszukiwaniami groźnej grupy terrorystów. Zamiast bunkra odkrywa on jednak coś zupełnie innego – starożytny grobowiec, w którym czyha wielkie niebezpieczeństwo.

„Król Artur: Legenda Miecza”

Młody Artur zdobywa miecz Excalibur i poznaje prawdę o swoim królewskim pochodzeniu. Dołącza do buntowników w walce z tyranem Vortigernem, który zamordował jego rodziców i bezprawnie przejął koronę.

„Uciekaj!”

Historia młodego Afroamerykanina Chrisa Washingtona, który wybiera się z zapoznawczą wizytą do posiadłości rodziców jego białoskórej dziewczyny – Rose Armitage. Na miejscu odkrywa zadziwiającą prawdę.

„Wonder Woman”

Gratka dla miłośników komiksów DC szykuje się już w czerwcu za sprawą filmu o księżniczce Amazonek, obdarzonej niesamowitą mocą. W świecie pogrążonym w wydarzeniach I wojny światowej waleczna Diana postanawia objawić się i zaprowadzić sprawiedliwość.

„Baywatch. Słoneczny patrol”

Dwóch ratowników wodnych rywalizuje między sobą o angaż na kalifornijskiej plaży.

„Auta 3”

Zygzak McQueen – legenda sportu motorowego – zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. W powrocie do gry pomoże mu pełna zapału mechaniczka Cruz Ramirez, która obmyśli autorski plan zwycięstwa.

„Dzieciak rządzi”

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek, który zaczyna być zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Okazuje się, że malec jest kluczem do tajemnicy, która może zmienić równowagę sił na świecie.

„Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”

Smerfetka chce odkryć, dlaczego jest jedyną dziewczyną w grupie niebieskich smerfów. Wraz z przyjaciółmi wyrusza w wielką podróż, jednak każdy ich krok śledzi Gargamel.

„Strażnicy Galaktyki 2”

Peter Quill wraz z drużyną kontynuuje podróż przez kosmos, stawiając czoła nowym niebezpieczeństwom i broniąc galaktyki. Odkrywa także prawdę o swoim ojcu.

„The Circle: Krąg”

Młoda kobieta otrzymuje pracę w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Poznaje tam tajemniczego mężczyznę i staje się pionkiem w przewrotnej grze.

Warunki


Ważność: groupon ważny do 30.06.2017 włącznie.
Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie. 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybranym przez posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli.
Dodatkowe informacje: groupony na bilety sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Komentarze

Polecam
Gabriela N. · 2 minuty temu
rewelacja
Barbara Ż. · 2 godziny temu
zawsze dobre kino
Konrad K. · 6 godzin temu
Merchant Location Map
 1. 1

  Bydgoszcz

  ul. Marszałka Focha 48

  Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE 85-070

  Sprawdź dojazd
 2. 2

  Czechowice-Dziedzice

  Legionów 83

  Czechowice-Dziedzice, 43-502

  Sprawdź dojazd
 3. 3

  Elbląg

  Teatralna 5

  Elbląg, 82-300

  Sprawdź dojazd
Zobacz wszystkie 31 lokalizacji
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{"AADealPage":"ControlAA","DealPageDesktop2016_REST_OF_EMEA":"Treatment"},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}