Brak nowych powiadomień

Łopuszańska 22 (Centrum Łopuszańska), Warszawa

Indywidualny seans relaksacyjny z motylami od 55 zł w Motylarni Apollo (-30%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyjątkowy sposób na godzinę relaksu na leżakach w towarzystwie żywych motyli i okazja do poznania ciekawostek z życia tych kolorowych owadów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
7 Oceny4 reviews
styczeń 15, 2020
Bardzo polecam seans relaksujący w motylarni. Świetny odpoczynek i bardzo ciekawe doświaczenie!:) Pracownicy motylarni są bardzo zaangażowani w swoją pracę, dowiedziałam się mnóstwa ciekawych rzeczy z życia motyli. Super.
M
MałgorzataTOP REVIEWER
13 Oceny5 reviews
styczeń 4, 2020
Za mało motyli, bo żyją krótko. Teraz ma być ich więcej. Pani ma wiedzę. Motyle siadają na ludziach i pod tym względem jest fajnie. Nastawilam się na więcej motyli i bardziej kolorowe

W skrócie

Szczegóły:

  • w ofercie:

    • indywidualny seans relaksacyjny
    • wizyta trwa 60 minut
    • do dyspozycji gości są leżaki i chłodne napoje, a obsługa służy pomocą i informacją o sekretach z życia motyli
    • godz. otwarcia: pon.-pt. 10-15 i 20-21, sob. 10-11 i 20-21, niedz. 10-11 i 19-20
  • wyjątkowe okazy żywych i egzotycznych motyli, np. błękitny Morpho peleides lub Caligo Memnon – znany ze skłonności do siadania na kolorowym ubraniu zwiedzających

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Motylarnia jest już otwarta, dodatkowe informacje dostępne są tutaj https://www.facebook.com/MotylarniaApollo/.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj https://www.facebook.com/MotylarniaApollo/.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Motylarnia Apollo

Zlokalizowana blisko centrum w Warszawie motylarnia powstała jako „efekt poszukiwań możliwości przeniesienia egzotycznej przyrody do miejsc naszego codziennego przebywania, w sposób powodujący jak najmniej szkód dla naszego środowiska”. Dzięki temu w stolicy Polski można obcować z przyrodą amazońskiej dżungli i z egzotycznymi motylami. Na miejscu możliwe jest przebywanie w bezpośrednim towarzystwie takich okazów motyli jak Morpho peleides lub Caligo memnon, a także seanse relaksacyjne w towarzystwie tych motyli.

Głównym celem Motylarni Apollo jest edukacja, wspieranie zachowania naturalnego środowiska i ochrony klimatu oraz spełnianie roli inkubatora zagrożonych wyginięciem gatunków motyli, które będą wypuszczane do miejsc, gdzie kiedyś występowały.

Motylarnia Apollo

Zwiedzanie lub wycieczka, Przygoda i wycieczka w terenie, Zoo