Brak nowych powiadomień

Motor Test Serwis

Odgrzybianie klimatyzacji przez ozonowanie za 29,99 zł i więcej opcji w Motor Test Serwis w Rybniku

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odgrzybianie klimatyzacji oraz opcjonalne uzupełnienie czynnika to dobry sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza auta

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czynnik: r134a
  1. Czyszczenie, odgrzybianie przez ozonowanie – przewidywany czas: 20 minut.
  2. Czyszczenie, odgrzybianie ultradźwiękami – przewidywany czas: 20 minut
  3. Wymiana czynnika z uzupełnieniem do 100 gramów gazem R134A – przewidywany czas: 45 minut. Usługa obejmuje: opróżnienie klimatyzacji, oczyszczenie wewnętrzne, sprawdzenie szczelności metodą próżni.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy samochodów hybrydowych, dostawczych i ciężarowych oraz samochodów z gazem R12 i R1234yf. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Serwis czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 17. W weekend nieczynne. Gdy klimatyzacja jest pusta, podlega dodatkowemu sprawdzeniu na szczelność przed próbą jej napełnienia w cenie 50 zł. Każde dodatkowe rozpoczęte 100 g czynnika kosztuje 37 zł (gdy będzie taka konieczność). Układ klimatyzacji musi być sprawny i szczelny. W przypadku, gdy potrzebna jest większa ilość gazu niż została wykupiona w ramach grouponu (tj. 100 gramów), można zrezygnować z uzupełnienia czynnika do pełna, nie ponosząc kosztów. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 42 18 735, 508 489 181 albo mailowo: abdangela@outlook.com z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Motor Test Serwis

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznym szkoleniom m.in. w Niemczech i Szwajcarii powstał w latach 80. w Rybniku Motor Test Serwis. Serwisanci wykorzystują zaawansowane maszyny, by sprawnie i fachowo dokonać przeglądu okresowego i diagnostyki układów elektronicznych, jak również napraw czy wymiany newralgicznych elementów. W razie konieczności na miejscu można kupić niezbędne części i akcesoria do samochodów – zarówno oryginalne, jak i zamienniki dobrej jakości.

Motor Test Serwis

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.