Emocjonujący przejazd gokartem za 19,99 zł i więcej opcji w Motodrom Kraków (do -46%)

Motodrom

Kup jako prezent
Już 350 kupionych

W skrócie

    • 8-minutowy przejazd gokartem: pomysł dla rozrywkę w pojedynkę lub z bliskimi

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 501 274 608 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego min. 24-godz. wcześniej. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 3-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zafunduj sobie pełną emocji rozrywkę. Udaj się z dzisiejszym grouponem na przejazd gokartem w Motodrom Kraków.

Oferta
8-minutowy przejazd gokartem w 1 z 3 opcji:

1) 19,99 zł zamiast 37 zł za przejazd,
2) 39,99 zł zamiast 74 zł za 2 przejazdy,
3) 79,99 zł zamiast 148 zł za 4 przejazdy.

Motodrom Kraków
Swoje pierwsze kroki w dziedzinie organizowania imprez kartingowych pracownicy firmy stawiali w starej zajezdni tramwajowej w centrum Kazimierza. Wraz z upływem czasu nabywali doświadczenie w przygotowywaniu usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, aż w 2011 roku Motodrom zmienił swą lokalizację na teren dawnej rozlewni Polmos.

Obecnie znajduje się tam jeden z największych torów na terenie Krakowa, na którym można przeżyć pełną adrenaliny przygodę z udziałem pojazdów o silnikach pojemności 200 ccm i hydraulicznych hamulcach. Rywalizację umożliwia elektroniczny pomiar czasu z dokładnością do 0.01s, dodatkową atrakcją jest zaś możliwość wydrukowania statystyk z każdej rundy. Firma udostępnia również 2 baby-karty dla najmłodszych kierowców, a ponadto organizuje imprezy z opcją cateringu.

Komentarze

Super przygoda!
Maria F. · 5 marca 2017
Polecam, fajna zabawa, dobry humor po... gwarantowany!
Dorota P. · 20 lutego 2017
Idealny prezent dla faceta.
Anna K. · 19 lutego 2017

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.