Brak nowych powiadomień

Moto-Lot DG

Lot widokowy samolotem (od 149,99 zł) lub motolotnią ze szkoleniem (od 199,99 zł) i więcej w Moto-Lot DG

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezapomniana przygoda w powietrzu lub okazja do zdobycia nowych umiejętności

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • długość odcinka: 800-2500 m
 • doświadczenie pilota: ponad 40 lat

Trasa Toruń:

 • trasa I.: Starotoruńskie Przedmieście – WSKSiM w Toruniu, ruiny zamku krzyżackiego, bydgoskie przedmieście, Zamek Dybowski, starówka, most kolejowy i powrót + instruktaż naziemny (do 10 minut)
 • trasa II.: Starotoruńskie Przedmieście – WSKSiM w Toruniu, ruiny zamku krzyżackiego, bydgoskie przedmieście, Zamek Dybowski, starówka, most kolejowy, Nowy Most, toruńskie kolano Wisły, ujście Drwęcy, ruiny Zamku Kazimierza Wielkiego i powrót + instruktaż naziemny (do 10 minut)
 • trasa III.: Starotoruńskie Przedmieście – WSKSiM w Toruniu, ruiny zamku krzyżackiego, bydgoskie przedmieście, Zamek Dybowski, starówka, most kolejowy, Nowy Most, toruńskie kolano Wisły, ujście Drwęcy, ruiny Zamku Kazimierza Wielkiego, węzeł autostradowy, przestrzeń nad ośrodkiem astronomicznym w Piwnicach pod Toruniem, obok miasteczka akademickiego + instruktaż naziemny (do 10 minut)

W Toruniu planowane loty od 01.11.2018 do 23.06.2019 oraz od 06.09.2019 do 27.10.2019. Z uwagi na planowaną modernizację samolotu pomiędzy listopadem 2018 a marcem 2019 możliwe dłuższe przerwy techniczne w lotach.

*Loty widokowe z „adrenaliną”**

Podczas lotu wykonujemy szeregu dopuszczalnych, bezpiecznych ewolucji najlepiej w warunkach pogodowych sprzyjających lotom szybowcowym (wiosna/lato). Po starcie wykorzystując prądy wznoszące powietrza - kominy termiczne, pilot ostro wznosi maszynę na zmiennych kątach przechyłu i pochyłu, wirując w prawo, lewo do uzyskania zamierzonego pułapu lotu w możliwie krótkim czasie. Po uzyskaniu zamierzonego pułapu lotu i zmniejszeniu obrotów silnika do minimum następuje przejście do kilkunastominutowego lotu na zniżaniu.

Szkolenie wstępne na pilota samolotu Ultra:

 • łączny czas trwania instruktażu i lotu to ok. 60 minut (lot ok. 30 min)
 • szkolenie obejmuje aktywne, w pełni kontrolowane sterowanie maszyną

Szkolenie wstępne na pilota samolotu Ultra Plus:

 • łączny czas trwania instruktażu i lotu to ok. 180 minut (lot ok. 90 minut)
 • szkolenie wprowadzające (ok. 90 min): instruktaż naziemny + 4 loty (podstawowy pilotaż, nawigacyjny, 2 x po kręgu)
 • szkolenie obejmuje aktywne, w pełni kontrolowane sterowanie maszyną

Szkolenie wstępne na pilota motolotni Ultra:

 • łączny czas trwania instruktażu i lotu to 60 minut (30 min szkolenia teoretycznego i 30 min szkolenia praktycznego w powietrzu)
 • szkolenie obejmuje aktywne, w pełni kontrolowane sterowanie maszyną

Czas wszystkich lotów mierzony jest od momentu ruszenia z miejsca z zamiarem wykonania startu do wyłączenia silnika.

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Maks. waga klienta dla lotów samolotem: do 100 kg, opcje nr 5 i 6: do 80 kg. Dla lotów motolotnią: do 120 kg, opcja nr 11: do 100 kg. 
Dodatkowe informacje:po przybyciu oddaj wydrukowany groupon i postępuj zgodnie z instrukcją wykonawcy przesłaną SMS lub mailem. Czas wszystkich lotów mierzony jest od momentu ruszenia z miejsca z zamiarem wykonania startu do wyłączenia silnika. Możliwość zamówienia odpłatnie zdjęć, klipu filmowego oraz przedłużenia lotu po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem w dniu realizacji. Planowane terminy lotów: Toruń – od 01.11.2018 do 23.06.2019 oraz od 06.09.2019 do 27.10.2019. Łeba – od 03.07.2019 do 25.08.2019. Z uwagi na planowaną modernizację samolotu pomiędzy listopadem 2018 a marcem 2019 możliwe są dłuższe przerwy techniczne w lotach – dodatkowe informacje telefonicznie lub na FB: www.facebook.com/odlot/
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 690 571 z podaniem dogodnego terminu oraz danych identyfikacyjnych grouponu i postępuj zgodnie z przekazaną instrukcją a zdjęcie lub pdf groupona przyślij SMS lub na adres: motolot-dg@o2.pl. W odpowiedzi klient otrzymuje akceptację terminu oraz szczegółową instr. dot. wykonania lotu. Wymagane niezwłoczne potwierdzenie rezerwacji SMS lub mailem zwrotnym z adnotacją potwierdzającą (brak potwierdzenia: anulowanie lub w najlepszym wypadku – przesunięcie na koniec kolejki). Odwołanie rezerwacji obowiązuje obustronnie, na 3 dni przed planowym terminem lotu – zgodnie z wcześniej przesłaną instrukcją SMS lub mailem. Niestawienie się w zaplanowanym terminie powoduje przepadnięcie grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Moto-Lot DG

Doświadczeni piloci i miłośnicy lotnictwa ze szkoły Moto-Lot DG chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją adeptów sztuki latania podczas licznych kursów. W ramach teoretycznego i praktycznego wprowadzenia do pilotażu samolotu ultralekkiego można zapoznać się z maszyną, dowiedzieć się nieco na temat ogólnego bezpieczeństwa podczas wykonywania czynności lotniczych, podpatrzeć przegląd przedlotowy, a także obeznać z procedurami przed- i postartowymi. Moto-Lot DG organizuje także niezapomniane loty widokowe, które są dobrą okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody. Podczas takich wojaży można podziwiać piękne okolice z lotu ptaka.

Moto-Lot DG

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.