Kurs online: uważna fotografia z certyfikatem za 39 zł z mojekursy.com

mojekursy.com

(1 Opinii)

1 Opinii
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Oferta

 • 39 zł za kurs online: uważna fotografia z certyfikatem

Kurs przeznaczony dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fotografów. Uczestnicy zapoznają się z tematem uważności, który pozwoli tworzyć unikatowe kompozycje i kadry.

Kurs Uważna fotografia składa się z kilkunastu sekcji, zawierających ćwiczenia (są to, w każdej lekcji, ćwiczenia mindfulness i ćwiczenia fotograficzne), filmy i e-book “Jak przeganiać chmury, które przesłaniają niebo. Uważna fotografia”. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących e-książki, którą otrzymujesz razem z kursem, oglądnąć zdjęcia, pobrać bezpłatnie jeden rozdział, przejdź na stronę: www.uwaznafotografia.pl

Czym jest uważna fotografia?

Uważna fotografia polega na przejściu od szukania natchnienia w sobie do odkrywania natchnienia na zewnątrz. Od odkrywania inspiracji we własnych myślach do odkrywania inspiracji pięknem świata. Dostrzegania takiego piękna, które wymyka się nazwom, które nie jest konwencjonalnie rozumianym pięknem. Jest w gruncie rzeczy poza pięknem i brzydotą. Jest za to jakąś prawdą o świecie, a w związku z tym i o nas samych. Ciekawe, że ta prawda o świecie jest cały czas przed naszymi oczyma. Światło, słońce, cuda, stany są obecne wszędzie, nie zawsze jednak je widzimy. Jak to wszystko dostrzegać, to główny temat kursu i książki “Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia”.

Co dostaniesz?

 • Certyfikat.
 • Nielimitowany czasowo dostęp do kursu.
 • e-book “Jak przeganiać chmury, które przesłaniają niebo. Uważna fotografia” autorstwa Jarosława Chybickiego
 • Konsultacje zdjęć zrobionych w trakcie kursu.
 • Jakie mogą być efekty?
 • Wewnętrzny spokój, zasłuchanie i wpatrzenie w otaczający świat.
 • Pogłębienie i wyostrzenie wyczucia estetyki.
 • Umiejętność tworzenia unikalnych zdjęć.
 • Rozwój osobisty, stawanie się bardziej sobą, pełniejsze przeżywanie i docenienie własnego życia.
 • Mnóstwo inspiracji, dobra zabawa, wyciszenie.
 • dostęp do bezpłatnego kursu “Inspiracje” i innych bezpłatnych dostępnych na platformie www.mojekursy.com

Jak skorzystać z kursu?

 1. Kup kurs naciskając klawisz zakupu na stronie https://mojekursy.com/.
 2. Wpisz kod groupon w polu „kod rabatowy”. Cena zostanie obniżona o 100%
 3. Dostęp do kursu jest natychmiastowy, od tego momentu możesz korzystać z kursu za pomocą komputera lub innego urządzenia połączonego z internetem. Możesz także pobrać pliki na swój komputer lub inne urządzenie.

Informacje na temat kursu dostępne tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy zarejestrować się na platformie i zalogować. Po wybraniu kursu i należy wpisać kod groupon w pole kod rabatowy. Wartość zamówienia zostanie obniżona o 100%, a dostęp do kursu nadany.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

mojekursy.com


Bogata oferta kursów z zakresu rozwoju osobistego oraz zawodowego czeka na użytkowników platformy edukacyjnej mojekursy.com. O wysoką wartość merytoryczną zadbali doświadczeni i certyfikowani instruktorzy oraz trenerzy. W ofercie portalu znajdują się m.in. kurs na temat uważnej fotografii, stylu myślenia i działania, kurs uważności.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.