Kręgle: 1 godzina gry za 39,99 zł i więcej w MK Bowling w Galerii MM (-42%)

Oferta wygasa12:06:01
50+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Centrum Rozrywki MK Bowling to miejsce do aktywnego wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi – na jednym torze może grać aż 6 osób

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Grę w kręgle dla maks. 6 osób (od pon. do pt. w godz. 10-17):

  • 39,99 zł zamiast 69 zł za 1 godz. gry
  • 79,99 zł zamiast 138 zł za 2 godz. gry

Dodatkowe informacje:

  • możliwość korzystania z baru/bufetu: tak
  • dopłata za wypożyczenie obuwia: 3 zł
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6

Warunki


Groupon ważny do 30.04.2019 (z wyłączeniem 26-28.12.2018 oraz 14-25.01.2019) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon należy wykorzystać podczas jednej wizyty. Oferta nie jest skierowana do grup zorganizowanych oraz firm.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata (3 zł) za wypożyczenie obuwia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 222 50 51. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MK Bowling


Grze w kręgle można stawić czoła w jednej z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzonej zgodnie z wysokimi standardami światowymi. W MK Bowling goście mają dostęp do profesjonalnego sprzętu i torów (także tych przystosowanych dla dzieci). Dzięki w pełni skomputeryzowanemu systemowi liczenia punktów i zarządzania torami zabawa przebiega gładko. Ponadto obsługa MK Bowling w razie potrzeby chętnie pomoże i przeprowadzi instruktaż. Ważną informacją dla najbardziej wprawionych graczy będzie zapewne fakt, że w MK Bowling odbywają się turnieje, ogólnopolskie rozgrywki oraz mistrzostwa bowlingowe.

Warto dodać, że MK Bowling to sieć centrów rozrywki, w których można zagrać w bilard i snookera oraz zjeść w restauracji MK Bowling. Ekscytująca zabawa czeka zatem wszystkich, którzy znajdą się np. w Gdańsku, Kielcach, Poznaniu, Radomiu, Słupsku czy Szczecinie.

Więcej informacji na profilu Facebook.

MK Bowling

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Kręgle, Sport i rekreacja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.