Brak nowych powiadomień

Minus

Wejście i 100 zł do wydania na barze dla 4 osób za 54,99 zł i więcej opcji w klubie Minus w Bydgoszczy

Do -55%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Miejsce, w którym weekend zaczyna się od środy, a wieczorami można wyszaleć się przy elektronicznych brzmieniach oraz tanecznych klasykach

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 54,99 zł zamiast 108 zł za wejście do klubu dla 4 osób i 100 zł do jednorazowego wydania na barze,
  • 79,99 zł zamiast 167 zł za wejście do klubu oraz przekąski dla 6 osób i 100 zł do jednorazowego wykorzystania na barze,
  • 119,99 zł zamiast 271 zł za wejście do klubu oraz przekąski dla 8 osób i 200 zł do jednorazowego wykorzystania na barze.

Przekąski do wyboru w opcjach 2. i 3.:

  • deska serów
  • deska wędlin
  • deska koreczków

Minus Coffe Music & Bar

Zlokalizowana w centrum Bydgoszczy (vis a vis Opery) klubokawiarnia to zarówno miejsce popołudniowych spotkań przy kawie, jak i imprez przy różnorodnych brzmieniach. W ciągu tygodnia nie brakuje tu zabawy z elektronicznym przytupem, beatboxem na żywo czy przy doskonale wszystkim znanych klasycznych kawałkach tanecznych. Wśród imprez tematycznych znajdują się również te przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 25 lat, środy w klimacie house, electro, progresive i minimal, czy tzw. „czarne czwartki” z muzyką R&B, rapem i hip-hopem. Miłośnicy sportu mogą tu wspólnie pokibicować podczas transmitowanych na żywo meczów piłki nożnej, koszykówki, tenisa lub hokeja. Na spragnionych czekają koktajle na bazie świeżych soków i owoców, a głodni posilić się mogą różnorodnymi przekąskami (deski serów, tosty francuskie) czy deserami (np. tarta truskawkową z mascarpone).

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niewykorzystania wartości grouponu różnica nie jest zwracana. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata. Informacje o asortymencie, na który można wykorzystać bon otrzymasz dokonując rezerwacji.
Konieczna rezerwacja tel. 668 449 869 w przypadku realizacji od czw. do sob W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Minus

Minus

Browar, wytwórnia win lub destylarnia, Bar
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.