Brak nowych powiadomień

Minus

Focha 24, Bydgoszcz

Wejście i 100 zł do wydania na barze dla 4 osób za 54,99 zł i więcej opcji w klubie Minus w Bydgoszczy

Do -55%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Miejsce, w którym weekend zaczyna się od środy, a wieczorami można wyszaleć się przy elektronicznych brzmieniach oraz tanecznych klasykach

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 54,99 zł zamiast 108 zł za wejście do klubu dla 4 osób i 100 zł do jednorazowego wydania na barze,
  • 79,99 zł zamiast 167 zł za wejście do klubu oraz przekąski dla 6 osób i 100 zł do jednorazowego wykorzystania na barze,
  • 119,99 zł zamiast 271 zł za wejście do klubu oraz przekąski dla 8 osób i 200 zł do jednorazowego wykorzystania na barze.

Przekąski do wyboru w opcjach 2. i 3.:

  • deska serów
  • deska wędlin
  • deska koreczków

Minus Coffe Music & Bar

Zlokalizowana w centrum Bydgoszczy (vis a vis Opery) klubokawiarnia to zarówno miejsce popołudniowych spotkań przy kawie, jak i imprez przy różnorodnych brzmieniach. W ciągu tygodnia nie brakuje tu zabawy z elektronicznym przytupem, beatboxem na żywo czy przy doskonale wszystkim znanych klasycznych kawałkach tanecznych. Wśród imprez tematycznych znajdują się również te przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 25 lat, środy w klimacie house, electro, progresive i minimal, czy tzw. „czarne czwartki” z muzyką R&B, rapem i hip-hopem. Miłośnicy sportu mogą tu wspólnie pokibicować podczas transmitowanych na żywo meczów piłki nożnej, koszykówki, tenisa lub hokeja. Na spragnionych czekają koktajle na bazie świeżych soków i owoców, a głodni posilić się mogą różnorodnymi przekąskami (deski serów, tosty francuskie) czy deserami (np. tarta truskawkową z mascarpone).

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niewykorzystania wartości grouponu różnica nie jest zwracana. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata. Informacje o asortymencie, na który można wykorzystać bon otrzymasz dokonując rezerwacji.
Konieczna rezerwacja tel. 668 449 869 w przypadku realizacji od czw. do sob W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Minus

Browar, wytwórnia win lub destylarnia, Bar