Tworzenie strony internetowej z pozycjonowaniem od 99,99 zł przez Millenium Net

od 99,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 500 zł 93% 1 400,01 zł
Już 20 kupionych

W skrócie

  • Tworzenie strony internetowej: kompletna usługa pozwalająca zaistnieć w sieci
  • Różne pakiety: start, standardowy lub professional - w zależności od potrzeb

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja email: biuro@milleniumnet.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. (71) 700 01 74.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wypromuj swój biznes na wielką skalę i zadbaj o jego pozycję w sieci z dzisiejszym grouponem i firmą Millenium Net.
</br>

Oferta
Usługi informatyczne (strona z szablonem graficznym, formularz kontaktowy, mapka dojazdu i statystyki odwiedzin) oraz pozycjonowanie strony w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 99,99 zł zamiast 1500 zł za pakiet start + pozycjonowanie do 3 fraz (podlinkowanie witryny),
2) 199,99 zł zamiast 2200 zł za pakiet standard (opcja 1. + dowolna liczba podstron i galeria zdjęć z możliwością zarządzania) + pozycjonowanie do 5 fraz (podlinkowanie witryny),
3) 299,99 zł zamiast 4700 zł za pakiet professional (indywidualny projekt graficzny z możliwością zarządzania galerią zdjęć, dynamiczna mapką strony, aktualności, newsletter, sonda, systemem banerowy, wyszukiwarka treści, możliwość zmiany rozmiaru czcionek, formularz kontaktowy, mapka dojazdu i statystyki odwiedzin) + pozycjonowanie do 8 fraz (podlinkowanie witryny).
</br>

Regulamin usługi jest dostępny tutaj.
</br>

Wykonywane strony internetowe oparte są o system Joomla! 5.3 (wersja PHP 5.3) oraz bezpłatne i ogólnodostępne komponenty, moduły i dodatki dla CMS Joomla! 2.5. Pozwala to na późniejszą samodzielną edycję treści strony z panelu administracyjnego oraz rozbudowę jej o dodatkowe podstrony, galerie, itd. W skład usługi wchodzi wykonanie niezbędnych komponentów, tj.: formularza kontaktowego i mapki dojazdu oraz statystyk pozwalające na stałe monitorowanie ruchu na stronie. Dzięki temu możliwa jest analiza skuteczności działań, co stanowi podstawę planowania kolejnych kroków. Natomiast udogodnienia w postaci aktualności, newslettera, sondy, wyszukiwania treści oraz przede wszystkim pozycjonowanie strony pozwolą trafić do szerokiego grona odbiorców i dostarczyć im wszystkich niezbędnych informacji.
</br>

Millenium Net
Aby złowić wiele ryb trzeba umiejętnie zarzucać sieci - również w sieci. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim: tworzenie szablonów stron internetowych (wzbogacanych następnie o liczne komponenty) i sklepów internetowych (pozwalających na bezpośrednią sprzedaż), pomoc w wyborze i zakupie domen, hosting oraz pozycjonowanie. Bez sprawnie wykonywanego SEO nawet najlepsza strona zagubi się w wirtualnym gąszczu, dlatego firma oferuje różne metody pozwalające na pomoc w tej dziedzinie takie jak katalogowanie, obsługa narzędzia dla webmasterów Google, wpis w Google Maps czy użycie meta tagów. Ponadto strona Millenium Net zawiera wiele przydatnych informacji, które w przystępny sposób opisują skomplikowane procesy internetowe.
</br>


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}