Tworzenie strony internetowej z pozycjonowaniem od 99,99 zł przez Millenium Net

Wrocław

Kup jako prezent
Już 20 kupionych

W skrócie

  • Tworzenie strony internetowej: kompletna usługa pozwalająca zaistnieć w sieci
  • Różne pakiety: start, standardowy lub professional - w zależności od potrzeb

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja email: biuro@milleniumnet.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. (71) 700 01 74.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wypromuj swój biznes na wielką skalę i zadbaj o jego pozycję w sieci z dzisiejszym grouponem i firmą Millenium Net.
</br>

Oferta
Usługi informatyczne (strona z szablonem graficznym, formularz kontaktowy, mapka dojazdu i statystyki odwiedzin) oraz pozycjonowanie strony w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 99,99 zł zamiast 1500 zł za pakiet start + pozycjonowanie do 3 fraz (podlinkowanie witryny),
2) 199,99 zł zamiast 2200 zł za pakiet standard (opcja 1. + dowolna liczba podstron i galeria zdjęć z możliwością zarządzania) + pozycjonowanie do 5 fraz (podlinkowanie witryny),
3) 299,99 zł zamiast 4700 zł za pakiet professional (indywidualny projekt graficzny z możliwością zarządzania galerią zdjęć, dynamiczna mapką strony, aktualności, newsletter, sonda, systemem banerowy, wyszukiwarka treści, możliwość zmiany rozmiaru czcionek, formularz kontaktowy, mapka dojazdu i statystyki odwiedzin) + pozycjonowanie do 8 fraz (podlinkowanie witryny).
</br>

Regulamin usługi jest dostępny tutaj.
</br>

Wykonywane strony internetowe oparte są o system Joomla! 5.3 (wersja PHP 5.3) oraz bezpłatne i ogólnodostępne komponenty, moduły i dodatki dla CMS Joomla! 2.5. Pozwala to na późniejszą samodzielną edycję treści strony z panelu administracyjnego oraz rozbudowę jej o dodatkowe podstrony, galerie, itd. W skład usługi wchodzi wykonanie niezbędnych komponentów, tj.: formularza kontaktowego i mapki dojazdu oraz statystyk pozwalające na stałe monitorowanie ruchu na stronie. Dzięki temu możliwa jest analiza skuteczności działań, co stanowi podstawę planowania kolejnych kroków. Natomiast udogodnienia w postaci aktualności, newslettera, sondy, wyszukiwania treści oraz przede wszystkim pozycjonowanie strony pozwolą trafić do szerokiego grona odbiorców i dostarczyć im wszystkich niezbędnych informacji.
</br>

Millenium Net
Aby złowić wiele ryb trzeba umiejętnie zarzucać sieci - również w sieci. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim: tworzenie szablonów stron internetowych (wzbogacanych następnie o liczne komponenty) i sklepów internetowych (pozwalających na bezpośrednią sprzedaż), pomoc w wyborze i zakupie domen, hosting oraz pozycjonowanie. Bez sprawnie wykonywanego SEO nawet najlepsza strona zagubi się w wirtualnym gąszczu, dlatego firma oferuje różne metody pozwalające na pomoc w tej dziedzinie takie jak katalogowanie, obsługa narzędzia dla webmasterów Google, wpis w Google Maps czy użycie meta tagów. Ponadto strona Millenium Net zawiera wiele przydatnych informacji, które w przystępny sposób opisują skomplikowane procesy internetowe.
</br>


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.