Brak nowych powiadomień

Między Nożyczkami

Godzinny masaż do wyboru: 1 zabieg za 69,99 zł i więcej w salonie Między Nożyczkami (-53%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -53%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Godzinny masaż to sposób na relaks, rozluźnienie mięśni, wyszczuplenie, ujędrnienie ciała, redukcję cellulitu lub obrzęków

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • masaże do wyboru:

  • klasyczny
  • relaksacyjny
  • szwedzki
  • ciepłymi kamieniami
  • bańką chińską
  • limfatyczny
 • czas trwania 1 masażu: 60 minut

Masaż ciepłymi kamieniami łączy w sobie tradycyjne techniki masażu klasycznego z użyciem ciepłych kamieni, które podgrzane do odpowiedniej temperatury utrzymują ciepło i oddają ją ciału: terapeutyczne działanie masażu jest związane z różnicą temperatur między ciałem a kamieniami

Masaż bańką chińską manualny masaż wykonywany przy pomocy gumowych baniek chińskich: zaliczany jest do masaży odchudzających, antycellulitowych, modelujących sylwetkę oraz drenujących. Zalecany przy przeziębieniach wynikających z przewiania, przemoczenia lub przemarznięcia.

Masaż limfatyczny to specjalna płytka forma masażu, która dotyczy skóry i tkanki podskórnej: pobudza krążenie płynów w układzie limfatycznym, likwiduje i zapobiega obrzękom, przyczynia się do spadku wagi i modeluje sylwetkę, przyśpiesza rehabilitację pourazową, bardzo szybko poprawia samopoczucie.

Masaż szwedzki jest to masaż mięśniowy, bardzo skuteczny. Głęboki lub lekki, relaksujący lub pobudzający, zależnie od intensywności i rytmu, respektuje przebieg włókien mięśniowych i kierunek biegu krwi.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów salonu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-pt. 9-20, sob. 9-16.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 400 522. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Między Nożyczkami

Chcąc podkreślić atuty urody i własny charakter, warto zwrócić się do specjalistów, którzy pomagają w osiągnięciu wymarzonego efektu. W salonie Między Nożyczkami fryzjerzy z pasją przycinają końcówki i dłuższe pasma włosów, a stylowymi koloryzacjami nadają fryzurze odmiennego, nowego blasku. Na miejscu świadczone są także usługi fryzjerskie dla mężczyzn. Bogata oferta warszawskiego salonu obejmuje również kosmetologię (manicure, pedicure, makijaż tradycyjny i permanentny) oraz masaż (klasyczny, limfatyczny, bańką chińską, ciepłymi kamieniami) i taping rehabilitacyjny.

Między Nożyczkami

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.