Skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i plan leczenia za 99,90 zł w Medispot

Wybierz opcję

Wyróżniki


Usunięcie kamienia nazębnego i przebarwień, remineralizacja szkliwa przywracają zębom naturalną biel i wzmacniają je przed atakiem próchnicy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

  • 99,90 zł za pakiet stomatologiczny (skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i ustalenie planu leczenia).

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana jest do nowych klientów gabinetu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Kobiety w ciąży zainteresowane wynikiem usługi powinny przynieść dokumentację lub zgodę lekarza prowadzącego.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 575 576. Przed zakupem konieczny kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Medispot


Zaawansowane techniki, materiały i sprzęty światowej klasy pozwalają specjalistom z Medispot sprawnie przeprowadzić wymagające leczenie stomatologiczne. Radiowizjograf cyfrowy Myray, pantomograf cyfrowy Vatecha z cefalometrią i mikroskop endodontyczny – to tylko kilka urządzeń, które w ich rękach zapewniają pacjentom poczucie bezpieczeństwa. W ofercie gabinetu są zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej. Warto dodać, że klinika jest szczególnie przyjazna dzieciom dzięki barwnym pomieszczeniom i możliwości odtwarzania bajek podczas zabiegów.

Medispot

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.