Skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i plan leczenia za 99,90 zł w Medispot

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


55 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

M

Marta · 4 reviews TOP REVIEWER
· 30 kwietnia 2018
Polecam!

ŁM

Łucja Melania · 1 reviews
· 28 kwietnia 2018
Pełny profesjonalizm.

E

Ewa · 1 reviews
· 30 marca 2018
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi

W skrócie


Oferta

  • 99,90 zł za pakiet stomatologiczny (skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i ustalenie planu leczenia).

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana jest do nowych klientów gabinetu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Kobiety w ciąży zainteresowane wynikiem usługi powinny przynieść dokumentację lub zgodę lekarza prowadzącego.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 575 576. Przed zakupem konieczny kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Medispot


Zaawansowane techniki, materiały i sprzęty światowej klasy pozwalają specjalistom z Medispot sprawnie przeprowadzić wymagające leczenie stomatologiczne. Radiowizjograf cyfrowy Myray, pantomograf cyfrowy Vatecha z cefalometrią i mikroskop endodontyczny – to tylko kilka urządzeń, które w ich rękach zapewniają pacjentom poczucie bezpieczeństwa. W ofercie gabinetu są zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej. Warto dodać, że klinika jest szczególnie przyjazna dzieciom dzięki barwnym pomieszczeniom i możliwości odtwarzania bajek podczas zabiegów.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.