Leczenie żylaków metodą EVLT: 99,99 zł za groupon wart 1000 zł i więcej w Mediconcept

Wrocław

Do -90%
50+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Fachowy i bardzo przyjazny sposób zajęcia się moimi żylakami.
Mirosław B. · 23 października 2014
Dziękuję za miłą obsługę i do zobaczenia :)
Tomasz T. · 1 października 2012

W skrócie


Z dzisiejszym grouponem zadbasz o zdrowie, udając się na laserowe usuwanie żylaków do Mediconcept.

Oferta
Groupon wartościowy na leczenie żylaków metodą EVLT + konsultacja z USG Doppler w 1 z 2 opcji:

1) 99,99 zł za groupon wart 800 zł na leczenie żylaków na 1 nodze,
2) 99,99 zł za groupon wart 1000 zł na leczenie żylaków na 2 nogach.

Aby pozbyć się krępujących dolegliwości i zapewnić sobie komfort, można zdecydować się na laserowe leczenie żylaków. Metoda EVLT pozwala uniknąć całkowitego usuwania żył, jest przy tym nieinwazyjna, dlatego zaraz po wizycie można powrócić do codziennych czynności.

Mediconcept
Działająca od 2002 roku prywatna klinika oferuje pomoc specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej, stomatologii, ginekologii i położnictwa, zabiegów chirurgicznych oraz wielu innych metod. Pomaga w tym najwyższej jakości sprzęt, m.in. widekolposkop, aparat do zabiegów kriochirurgicznych, lasery i cyfrowe aparaty USG. Urządzenia te są systematycznie wymieniane, tak aby lekarze i pacjenci Mediconcept mieli dostęp do najnowszej aparatury medycznej.

Warunki


Groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks 2 groupony, ale wykorzystać maks 1 groupon. O dostępnym terminie decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupony. Dla Grouponowiczów, którzy zakwalifikują się do leczenia - konsultacja USG Doppler gratis. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu należy zapłacić 120 zł za konsultację. Podczas wizyty należy okazać wydrukowany groupon. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego, a nie całego zabiegu.
Konieczna rezerwacja tel. 71 362 86 41. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mediconcept


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.