Medessence

Wygładzanie zmarszczek za pomocą preparatu Botox® Allergan na 1 okolicy twarzy z konsultacją od 299 zł w Medessence

Wybierz opcję

Wyróżniki


Aplikacja specjalistycznego preparatu to sposób na redukcję zmarszczek i wygładzenie skóry twarzy, co pozwala wizualnie odmłodzić wygląd

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Wygładzanie zmarszczek za pomocą preparatu Botox® Allergan na wybranej okolicy twarzy (kurze łapki, bruzdy poziome lub pionowe czoła, lwia zmarszczka) z konsultacją:

  • 299 zł za zabieg na 1 okolicę
  • 529 zł za zabieg na 2 okolice
  • 789 zł za zabieg na 3 okolice

Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

Używany podczas zabiegu preparat to lecznicza substancja, która po wstrzyknięciu miejscowo w tkankę ma działanie delikatnie paraliżujące mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. W efekcie tego skóra poddana zabiegowi przestaje się marszczyć. Kuracja jest niemal bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji. Efekty widoczne są po 7 dniach i utrzymują się do 6 miesięcy.

Dodatkowe informacje:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz - dr Olga Cytrynowicz
  • każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarza medycyny estetycznej
  • oferta na 1, 2 lub 3 obszary wymienna na 1, 2 lub 3 zabiegi
  • 1 ampułka zawiera 100 jednostek preparatu i wystarcza na zabieg na 4-5 okolic, przy czym podczas 1 zabiegu wykorzystuje się od 20-25 jednostek na okolicę zabiegową

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 513 913 z podaniem kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medessence


Dr Olga Cytrynowicz ukończyła podyplomowe studia z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r. Jest uczestnikiem wielu kursów, szkoleń, warsztatów i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług. Dzięki wykształceniu stomatologicznemu i ścisłej współpracy z ortodontą i protetykiem podchodzi do pacjenta holistycznie, kładąc nacisk na prawidłowy zgryz i piękne uzębienie.

Usługi wykonywane są w sercu Mokotowa, 500 metrów od metra Wilanowska, gdzie powstało centrum kompleksowej stomatologii i medycyny estetycznej. Medessence dysponuje dwoma komfortowymi gabinetami, świadcząc usługi na wysokim poziomie wg aktualnej wiedzy lekarskiej. Po skończonym leczeniu ortodontycznym, w razie potrzeby, skorzystać można z usług, które pozwolą uzyskać efekt tzw. „Hollywood Smile” – z uwzględnieniem potrzeb estetycznych (wyrównywanie asymetrii, augmentacja brody kwasem hialuronowym, kamuflaże wad kostnych, wygładzanie zmarszczek, wyszczuplanie twarzy etc.)

Pracujący tu zespół lekarzy ocenia indywidualne potrzeby pacjentów i podejmuje kompleksowe działanie w kierunku poprawy ich zdrowia i wyglądu. Standardem jest gruntownie zebrany wywiad medyczny, rozmowa na temat oczekiwań, sporządzenie dokumentacji fotograficznej i doradzenie w wyborze optymalnego planu leczenia.

Więcej informacji znaleźć można tutaj.

Medessence

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.