Manufaktura Szkła PuckGlas

Plac Wolności 29, Puck

Od 19,99 zł: wycieczka z przewodnikiem dla 2 osób po Manufakturze Szkła PuckGlas (-33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Interesująca wycieczka po maufakturze szkła: zwiedzanie huty, pokaz dmuchania szkła artystycznego, zapoznanie z technimami graficznymi

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wycieczka z przewodnikiem (ok. 1 godz., grupy maks 25-osobowe):

  • 19,99 zł zamiast 30 zł za 2 bilety normalne,
  • 29,99 zł zamiast 45 zł za 3 bilety normalne,
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za 4 bilety normalne.

Wycieczka z przewodnikiem obejmuje:

  • wizytę i pokaz dmuchania szkła artystycznego w hucie
  • oprowadzenie po szlifierni, w której następuje dalsza obróbka szkła
  • zwiedzanie drugiej pracowni szkła artystycznego, gdzie powstają obiekty w technice witrażu, fusingu (stapianie szkła na gorąco przy pomocy specjalnego pieca) i szkła palnikowego (kształtowanie szkła na gorąco przy użyciu palnika gazowego)
  • zwiedzanie pracowni grafiki artystycznej i introligatorstwa, w której uczestnicy dowiedzą się, na czym polega tworzenie książek tradycyjną metodą (odbijanie czcionek i szycie) oraz usłyszą informacje na temat technik graficznych, takich jak linoryt, miedzioryt, litografia, drzeworyt, a także marmurkowanie

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta ważna od września do kwietnia. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 30 grouponów, ale wykorzystać maks. 20 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Grupy maksymalnie 25-osobowe. Czas trwania wycieczki: ok. 1 godz. Manufaktura czynna przez 7 dni w tygodniu w godz. 11-17.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 846 442 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Manufaktura Szkła PuckGlas

Manufaktura szkła jest częścią Bałtyckiego Centrum Rzemiosła Artystycznego i Wzornictwa Puck Project, czyli projektu skupiającego różne dziedziny sztuki, rzemiosła i zdobnictwa. W położonym w spokojnym, zabytkowym miasteczku nad brzegiem Zatoki Puckiej obiekcie odwiedzający mogą na własne oczy podziwiać obróbkę szkła na zimno i na gorąco, a także spróbować swoich sił podczas warsztatów, pokazów i wykładów. W pracowni szkła artystycznego dowiedzą się, jak powstają witraże, a pracownia grafiki artystycznej i introligatorstwa zaprezentuje proces tworzenia książek tradycyjną metodą.