125 zł: 1 bilet na koncert 90s Live In Concert w Gdańsku, Poznaniu lub Warszawie – 2Unlimited, Dr. Alban i inni

Kup jako prezent
Już 720 kupionych

W skrócie

Szalone lata 90. w muzycznej pigułce: na scenie 2Unlimited, Dr. Alban, Captain Jack i La Bouche

Warunki

Groupon ważny w dniu koncertu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: groupon jako bilet wstępu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Oferta

 • 125 zł zamiast 165 zł za bilet strefie Golden Circle na koncert 90s Live In Concert
 • Kiedy i gdzie:

 • 9.12.2016 o godz. 19:00 (Gdańsk - ERGO ARENA),
 • 10.12.2016 o godz. 19:00 (Poznań - Hala Arena),
 • 11.12.2016 o godz. 19:00 (Warszawa - Hala Torwar)

Strefa Golden Circle - miejsca stojące pod samą sceną.

90s Live In Concert

To będzie podróż do najbardziej szalonych wspomnień! Ponad trzy godziny muzyki na żywo podczas mega koncertu! Na jednej scenie wystąpią czołowe gwiazdy lat 90., które po dziś dzień cieszą się niesłabnącą popularnością: 2 UNLIMITED, DR. ALBAN, CAPTAIN JACK i LA BOUCHE. Artyści, których płyty wielokrotnie pokryły się złotem i platyną. Zdobywcy prestiżowych nagród, weterani list przebojów i królowie dyskotek. Wyjątkowi, niepowtarzalni i remixowani po dziś dzień – rynek muzyczny nie potrafi o nich zapomnieć. Usłyszymy takie superhity jak: No Limits, Get Ready for This, Let The Beat Control Your Body, Say Captain Say Wot, Together and Forever, Captain Jack, Be My Lover, Sweet Dreams, Where Do You Go, It’s My Life, Sing Hallelujah!, Hello Africa i wiele, wiele innych! Już w grudniu w Gdańsku, Poznaniu i w Warszawie!

O ZESPOŁACH:

2 Unlimited – holenderska formacja dance’owa, których headlinerami są raper Ray Slijngaard oraz piosenkarka Anita Doth - swoją międzynarodową popularność zdobyła singlami No Limits oraz Twilight Zone. Ich przebój Get Ready For This w 1995 roku górował w Billboard Top 100, można go również usłyszeć w filmowych produkcjach, takich jak Space Jam oraz Bring It On.

Dr. Alban - producent muzyczny i wokalista nigeryjskiego pochodzenia, swoją karierę rozpoczynał w sztokholmskich klubach. W 1990 roku wyprodukował swoją debiutancką płytę Hello Africa, która sprzedała się w nakładzie ponad 1 000 000 egzemplarzy. Jego single One Love, Sing Hallelujah oraz It’s My Life miesiącami zajmowały pierwsze pozycje na listach przebojów, a ostatni z nich sprzedał się w ilości 6 000 000 kopii!

Captain Jack - najbardziej znany zespół lat 90. Udało im się zdobyć aż 19 złotych i platynowych płyt oraz niezliczoną liczbę innych wyróżnień. Ich znakiem rozpoznawczym jest wojskowy styl, dynamiczne teledyski i muzyka, która za nic nie chce wyjść z głowy!

La Bouche to niemiecki duet połowy lat 90., stworzony przez Melanie Thornton oraz rapera Lane McCray. Zadebiutowali utworem Sweet Dreams, rok później na listy przebojów trafił ich kolejny utwór Be My Lover, w tym samym roku uznany za najczęściej graną piosenkę w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie rozeszło się ponad 6 000 000 kopii utworu.

Podczas tej trasy koncertowej nie będzie żadnych limitów! Nie warto się zastanawiać - kup sobie i przyjaciołom bilet w niesamowitą podróż do lat 90. To będzie najgorętsze wydarzenie, które pomimo zimy rozgrzeje całą Polskę. Nie może Cię tam zabraknąć!

Komentarze

Podobał mi się sam koncert, dr.Alban się nie wysilał, najlepszy kpt. jack + 2unlimited. Ochrona jak zwykle czepiała się małych nawet butelek z wodą. Głupota. Ceny napojów wysokie. Po raz kolejny zauważyłam sporo osób pod wpływem alkoholu w różnym stopniu upojenie.Pytanie czy takie osoby oprócz niezbyt eleganckiego zachowania, przeszkadzania innym nie stanowią wiekszego zagrozenia w czasie koncertu niż moja mała butelka z wodą?
Olimpia W. · 13 grudnia 2016
Wysoka jakość. Super impreza. Polecam!
Szymon M. · 13 grudnia 2016
czekam na więcej
Maciej M. · 12 grudnia 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  ERGO Arena

  Plac Dwóch Miast 1

  Gdańsk, 80-344

  Sprawdź dojazd
 2. 2

  Torwar

  ul. Łazienkowska 6a

  Warszawa, 00-449

  Sprawdź dojazd
 3. 3

  Hala Arena

  Wyspiańskiego 33

  Poznań, 60-751

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}