zamknij
Multikino

Kownaty 17, Torzym

Całodzienny bilet na wszystkie atrakcje (51,93 zł) do parku Majaland Kownaty (do -35%)

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji w magicznej scenerii parku rozrywki – przez cały dzień

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Arleta
2 Oceny2 reviews
październik 19, 2021
Tam jest rewelacyjnie.Pełen dzień wrażeń dla całej rodziny nie tylko dla dzieci.
A
Agnieszkahelpful reviewer
2 Oceny1 reviews
październik 18, 2021
Kupiłam trzy bilety. W momencie gdy chciałam z nich skorzystać, na stronie pokazywał się komunikat , że już je wykorzystałam. NIE POLECAM. Kilkukrotnie próbowałam się kontaktować z GRUPON, w celu wyjaśnienia całej sytuacji, niestety zero odpowiedzi z ich strony.
E
Evelina
1 Oceny1 reviews
październik 10, 2021
Nigdy nie wykorzystałam swoich gruponów ponieważ od razu po zakupie widnieje status użyte !
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 10, 2021
Warto skorzystać z takiej opcji ;) dziecko w wieku około 10lat będzie się bawić najlepiej
I
Ilona
1 Oceny1 reviews
wrzesień 8, 2021
Zakupiony w Groupon bilet dla 3 osób za około 200zł na wejście do Majalandu , który miał ważność do marca 2022 został bez moje wiedzy wykorzystany. Osobiście nie korzystałam z tego grouponu, ponieważ planowałam pobyt dopiero we wrześniu a teraz na moim koncie widnieje informacje, że jest już nie ważny. Nikomu nie odstąpiłam grouponu a teraz nawet nie mogę z niego skorzystać ani odzyskać pieniędzy. Czuje się oszukana.
R
Rafał
4 Oceny2 reviews
wrzesień 7, 2021
BARDZO FAJNA ZABAWA
P
Paulina
1 Oceny1 reviews
wrzesień 3, 2021
Nie wykorzystała kupony, nie mogę go wydrukować, nie ma z Wami żadnego kontaktu.
E
Elwira
1 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2021
Moc atrakcji dla dużych i małych, dla odważnych i tych trochę mniej. Polecam gorąco, co prawda trzeba trochę wystać w kolejkach, ale warto.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szeroki wachlarz atrakcji czeka na odwiedzających w parku rozrywki Majaland Kownaty, który jest otwarty przez cały rok. Poza sezonem otwarta jest duża kryta hala z 12 atrakcjami dla całej rodziny.

Na przestronnym terenie zewnętrznym od 5° czekają na wspaniałe atrakcje, takie jak Przygoda z Filipem czy Karuzela Kwiatów, przejażdżka z Wickiem przez ciemną grotę. Kolejka Rollercoaster Wikingów czeka na odważnych małych i dużych gości.

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.


Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu)
  • bilet obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji na zewnątrz i wewnątrz krytego parku, które są otwarte poza sezonem.

Ważne: Sprawdź na stronie parku dni i godziny otwarcia oraz dostępność atrakcji, a także informacje praktyczne

Czynne są następujące atrakcje:

  • Mali Strażacy
  • Tańcząca Fontanna
  • Plac zabaw Gucia
  • Wulkan
  • Przygoda z Filipem
  • Karuzela Kwiatów
  • Miasteczko Samochodowe
  • 3 kryte atrakcje zamknięte z powodu aktualnych obostrzeń.

Mapa atrakcji:

Warunki

Min. wzrost uczestnika: 100 cm. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://www.majalandkownaty.pl/pl. Kliknij na czerwony bilet po lewej stronie, wybierz „Mam juz bilety", wybierz datę wizyty i wpisz numer biletu . Rezerwacja jest wymagane od 15.12.2021 r. Godziny otwarcia należy sprawdzić na stronie internetowej: www.majalandkownaty.pl. Przed wizytą należy zapoznać się z regulaminem parku i informacjami praktycznymi. Regulamin parku (dostępny w punkcie obsługi) jest akceptowany przy wejściu do parku. Regulamin parku jest dostępny w centrum obsługi parku. Bilet uprawnia do zwiedzania wszystkich działających pokazów i przejażdżek w ramach odpowiednich warunków wstępu (ogłoszenie przed atrakcją). Oferta jest wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oferta ta nie może być łączona z żadną inną promocją. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Groupon ważny do 03/04/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking.

Więcej informacji na Facebooku](https://www.facebook.com/MajalandKownaty).