Magic Image Sp. z o.o.

Sesja zdjęciowa dla dziecka od 169,99 zł w Foto Studiu MagicImage (do -44%)

Do -44%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Profesjonalna sesja zdjęciowa z rekwizytem i stylizacjami pozwoli na zatrzymanie w kadrze tego, co najpiękniejsze

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Wybrana sesja zdjęciowa

  • 169,99 zł zamiast 290 zł za sesję dla dziecka na roczek z rekwizytem i stylizacją (10 najlepszych ujęć poddanych  profesjonalnej obróbce w formacie JPG).
  • 219,99 zł zamiast 390 zł za sesję dla dziecka (od 3 miesięcy do 10 lat) na tle z rekwizytem i stylizacją, 3-4 stylizacje (15 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG),

Czas trwania sesji: 1 godzina.

Więcej informacji tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość skorzystania z ubrań i rekwizytów dostępnych w studiu. Każda sesja zawiera 3-4 stylizacje. Przy realizacji oferty dopłata 75 zł za wynajęcie studia. Możliwość wykupienia wszystkich zdjęć z sesji w formacie JPG za 200 zł. Możliwość dokupienia wywołanych zdjęć (10x15 cm – 1,20 zł/szt., 15x20 cm – 2,50 zł/szt.). Groupon może być zrealizowany od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-17.30. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 293 318 lub e-mail: yulitaleleka@gmail.com z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Foto Studio MagicImage


Foto Studio MagicImage to studio wyposażone w najwyższej klasy sprzęt fotograficzny oraz szeroki wybór artystycznych rekwizytów i dodatków, połączone z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta pozwalają uzyskać niezwykła pamiątkę na lata. Studio Magic Image oferuje swoim klientom szeroki zakres sesji zdjęciowych, które pozwolą na uchwycenie ważnych i wyjątkowych chwil. W ofercie znaleźć można usługi w zakresie: fotografii noworodkowej, dziecięcej, portretowej, rodzinnej oraz ciążowej.

Magic Image Sp. z o.o.

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.