Odrzańska 15/1b, Wrocław

Zabieg HIFU Vmax 4D na podbródek za 259 zł i więcej opcji w M.D Beauty Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który ma na celu poprawę jędrności skóry wybranej partii ciała i twarzy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 45-75 minut
  • zabieg wykonuje kosmetolog

  • rodzaj zabiegu: HIFU Vmax 4D

Dostępny w gabinecie sprzęt, posiada głowicę Vmax. która umożliwia objęcie dowolnej partii ciała. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w 2 tryby prędkości, dzięki czemu można uzyskać odpowiednio krótki czas trwania zabiegu

Zabieg HIFU: liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, stosowany głównie na obszarze twarzy oraz szyi. HIFU wpływa na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zabieg uznawany jest za wysoce skuteczny, gdyż jego lifitngujące efekty mogą się utrzymać do nawet 2 lat.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 015 333. Dni i godziny otwarcia salonu pon.- pt 10-20 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

M.D Beauty Clinic

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych i pielęgnujących czeka na klientów wrocławskiego M.D Beauty Clinic. W gabinecie pracuje zespół doświadczonych specjalistów, którzy mogą pomóc w doborze odpowiedniego zabiegu lub terapii. Oferta salonu to m.in. manicure, pedicure, infuzja tlenowa, depilacja woskiem, mikrodermabrazja.