Pranie z odbiorem i dowozem: 17,99 zł za groupon wart 30 zł na usługi pralnicze w LUXpralnie.pl - Pranie na telefon

LUXPRALNIE

Oferta niedługo się kończy!
Do -43%
150+ kupionych
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 17,99 zł za groupon wart 30 zł na wybrane usługi pralnicze,
  • 33,99 zł za groupon wart 60 zł na wybrane usługi pralnicze.

Odbiór: Aby skorzystać z oferty „Pranie na telefon” wystarczy zadzwonić lub złożyć zamówienie na stronie internetowej, a w odpowiedzi na zamówienie, nasz kurier przyjedzie i odbierze rzeczy przeznaczone do prania oraz wypełni formularz zamówienia.

Pranie: Po odebraniu przez naszego kuriera przeznaczonych do prania rzeczy, zostaną one rozpakowane, posortowane i starannie oznaczone, a następnie przekazane do prania w technologii i środkach zapewniających najwyższą jakość oferowanej usługi.

Dostarczenie: Po zakończonym procesie prania w sieci LUXpralnie® wyprane i dokładnie zapakowane rzeczy dostarczymy pod wskazany adres o ustalonej porze. Przyjmujemy płatności kartą lub gotówką przy odbiorze, zgodnie ze zrealizowanym zamówieniem.

Pranie odbierane i dostarczane jest we wskazane przez klienta miejsce: dom, biuro, Punkt Przyjęć (ul. Patriotów 110 – Centrum Miedzeszyn) bądź inne dowolne. Dodatkowe opłaty związane z transportem prania zawarte są tutaj.

Cennik oferty promocyjnej znajduje się tutaj.

LUXpralnie.pl - Pranie na telefon

Nowoczesna sieć pralni chemicznych i wodnych, która proponuje swoim Klientom zupełnie nową jakość usług pralniczych. Pierwsza, w pełni profesjonalna, pralnia mobilna w Warszawie. Działa w oparciu o prawdziwie innowacyjną koncepcję: zapewnienie pełnej oferty usług pralniczych w połączeniu z brakiem konieczności wychodzenia z domu. Oferta „Pranie na telefon” skierowana jest do wszystkich osób, dla których liczy się zarówno wygoda jak i najwyższa jakość usługi. Po złożeniu zamówienia przez Klienta – kurier LUXpralnie.pl przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera brudne rzeczy do prania, które następnie prane są według najnowszej technologii w ekologicznych środkach piorących. Do Klientów praciwnicy pralny zawsze przyjeżdżają na umówioną godzinę. Dodatkowo, dbając o najwyższą jakość naszej usługi i bezpieczeństwo powierzonych rzeczy – cały asortyment skierowany do LUXpralnie.pl jest objęty ubezpieczeniem PZU S.A.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. dostarczania upranych ubrań do klienta: pon. - pt. 8 - 20, sob. 9 - 18. Możliwość osobistego dostarczenia i odbioru na ul. Patriotów 110: pon. - czw. 10 -14, pt. 12 - 20, sob. 10 - 16. Dodatkowe opłaty i rabaty dostępne TUTAJ. W przypadku przekroczenia wartości grouponu możliwość skorzystania z rabatów dostępnych w cenniku..
Konieczna rezerwacja tel. 512 155 550 lub kontakt@luxpralnie.pl z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu (potrzebne do wystawienia paragonu).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

LUXPRALNIE


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.