LUXPRALNIE

Pranie z odbiorem i dowozem: 17,99 zł za groupon wart 30 zł na usługi pralnicze w LUXpralnie.pl - Pranie na telefon

Do -43%
160+ kupionych
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 17,99 zł za groupon wart 30 zł na wybrane usługi pralnicze,
  • 33,99 zł za groupon wart 60 zł na wybrane usługi pralnicze.

Odbiór: Aby skorzystać z oferty „Pranie na telefon” wystarczy zadzwonić lub złożyć zamówienie na stronie internetowej, a w odpowiedzi na zamówienie, nasz kurier przyjedzie i odbierze rzeczy przeznaczone do prania oraz wypełni formularz zamówienia.

Pranie: Po odebraniu przez naszego kuriera przeznaczonych do prania rzeczy, zostaną one rozpakowane, posortowane i starannie oznaczone, a następnie przekazane do prania w technologii i środkach zapewniających najwyższą jakość oferowanej usługi.

Dostarczenie: Po zakończonym procesie prania w sieci LUXpralnie® wyprane i dokładnie zapakowane rzeczy dostarczymy pod wskazany adres o ustalonej porze. Przyjmujemy płatności kartą lub gotówką przy odbiorze, zgodnie ze zrealizowanym zamówieniem.

Pranie odbierane i dostarczane jest we wskazane przez klienta miejsce: dom, biuro, Punkt Przyjęć (ul. Patriotów 110 – Centrum Miedzeszyn) bądź inne dowolne. Dodatkowe opłaty związane z transportem prania zawarte są tutaj.

Cennik oferty promocyjnej znajduje się tutaj.

LUXpralnie.pl - Pranie na telefon

Nowoczesna sieć pralni chemicznych i wodnych, która proponuje swoim Klientom zupełnie nową jakość usług pralniczych. Pierwsza, w pełni profesjonalna, pralnia mobilna w Warszawie. Działa w oparciu o prawdziwie innowacyjną koncepcję: zapewnienie pełnej oferty usług pralniczych w połączeniu z brakiem konieczności wychodzenia z domu. Oferta „Pranie na telefon” skierowana jest do wszystkich osób, dla których liczy się zarówno wygoda jak i najwyższa jakość usługi. Po złożeniu zamówienia przez Klienta – kurier LUXpralnie.pl przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera brudne rzeczy do prania, które następnie prane są według najnowszej technologii w ekologicznych środkach piorących. Do Klientów praciwnicy pralny zawsze przyjeżdżają na umówioną godzinę. Dodatkowo, dbając o najwyższą jakość naszej usługi i bezpieczeństwo powierzonych rzeczy – cały asortyment skierowany do LUXpralnie.pl jest objęty ubezpieczeniem PZU S.A.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. dostarczania upranych ubrań do klienta: pon. - pt. 8 - 20, sob. 9 - 18. Możliwość osobistego dostarczenia i odbioru na ul. Patriotów 110: pon. - czw. 10 -14, pt. 12 - 20, sob. 10 - 16. Dodatkowe opłaty i rabaty dostępne TUTAJ. W przypadku przekroczenia wartości grouponu możliwość skorzystania z rabatów dostępnych w cenniku..
Konieczna rezerwacja tel. 512 155 550 lub kontakt@luxpralnie.pl z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu (potrzebne do wystawienia paragonu).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

LUXPRALNIE


LUXPRALNIE

Usługa lokalna, Czyszczenie chemiczne
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.