Brak nowych powiadomień

LotWidokowy.pl

Lot motoparalotnią dla 1 osoby za 199,99 zł i więcej opcji z firmą LotWidokowy.pl (do -51%) – wiele lokalizacji

Do -51%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przygoda i okazja do podziwiania krajobrazów z lotu ptaka: dawka emocji i adrenaliny

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 199,99 zł zamiast 389 zł za lot dla 1 osoby,
  • 358,99 zł zamiast 739 zł za lot dla 2 osób,
  • 538,99 zł zamiast 1109 zł za lot dla 3 osób.

Lot trwa 10 minut.

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze, a dodatkowo każdy jej uczestnik zostaje zaproszony do lotu dwuosobową motoparalotnią z pilotem. Amatorom podniebnych przygód towarzyszy doświadczony pilot Kadry Narodowej PPG 2013, 2014.

W ramach spotkania uczestnik podniebnej przygody otrzymuje również podstawowe wiadomości dotyczące lotu, aby mógł zrozumieć to, co będzie obserwować. Następnie bierze udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych. Jeśli uczestnik zdecyduje się być członkiem załogi motoparalotni – będzie uczestniczył w locie, w czasie którego komunikację z pilotem zapewnia interkom. W trakcie lotu możliwe jest obserwowanie i dotykanie tego, co jest niedostępne z pozycji piechura. Będzie to spora dawka emocji.

Lokalizacje:

  • Warszawa, Białołęka
  • Stare Babice, 5 km od Warszawy (Wola / Bemowo), dojazd ZTM liniami: 714, 719, 729, L-6, ok. 10 min. od zajezdni autobusowej os. Górczewska lub ZTM linii 743 z Woli
  • ul Górczewska 202, Warszawa 01-460
  • Skierniewice

Warunki

Groupon ważny przez 13 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga uczestnika to 110 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia filmu na miejscu (80 zł). W przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych realizacja zostaje przeniesiona na inny termin (ostateczną decyzję podejmuje pilot). Opcja z filmem: konieczne jest zabranie ze sobą karty pamięci micro-SD minimum 4 GB lub możliwy zakup karty na miejscu. Przed lotem istnieje konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu się z nim i oświadczenia członka załogi (m.in. o stanie zdrowia).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: https://lotwidokowy.nakiedy.pl/ w ciągu 14 dni od dnia zakupu (jest to niezbędne, aby rozpocząć realizację grouponu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

LotWidokowy.pl

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi, poznać ludzi z pasją, mogą wziąć udział w podniebnej przygodzie. Szybowanie w powietrzu pozwala doświadczyć nietypowych emocji oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy – Warszawę, Wisłę, Zalew Zegrzyński i Kampinoski Park Narodowy z lotu ptaka. Warto dodać, że lot odbywa się z wykorzystaniem motoparalotni, czyli tzw. szybowca z silnikiem.

Po wyłączeniu silnika w powietrzu przez pilota, lot szybujący kontynuowany jest w ciszy i przy lekkim powiewie wiatru, co pozwala delektować się krajobrazem Warszawy i Mazowsza. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni. Wieczory panieńskie lub kawalerskie na lotnisku z lotami motoparalotniowymi są organizowane indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

LotWidokowy.pl

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.