Usuwanie ósemek w znieczuleniu i konsultacja od 199,99 zł w LiderDent

Kraków

Kup jako prezent

W skrócie

  • Usuwanie kłopotliwych ósemek (tzw. zębów mądrości) będących przyczyną wielu dolegliwości bólowych i kłopotów ze zgryzem
  • Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym: bezbolesny i gwarantujący większy komfort

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 gorupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje zdjęcia rentgenowskiego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami gabinetu. Oferta wyłącznie dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Zdjęcie RTG można wykonać na miejscu, opłata 50,00 zł. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było to niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 500 13 22 44 lub e-mail: rejestracja@liderdent.pl.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli Twoja ósemka nie grzeszy mądrością i rośnie, wywołując ból, pożegnaj się z nią w LiderDent.

Oferta
Pakiet stomatologiczny (zabieg usunięcia ósemki + znieczulenie i konsultacja) w 1 z 4 opcji:

1) 199,99 zł za pakiet z usunięciem 1 ósemki,
2) 379,99 zł za pakiet z usunięciem 2 ósemek,
3) 549,99 zł za pakiet z usunięciem 3 ósemek,
4) 699,99 zł za pakiet z usunięciem 4 ósemek.

Słabo zmineralizowane ósemki są bardzo podatne na próchnicę, a ich dalekie położenie w jamie ustnej utrudnia higienę i leczenie. Co więcej, rosnąc nieprawidłowo, powodują stłoczenie lub uszkodzenie sąsiednich zębów, co w konsekwencji może wymagać interwencji stomatologa lub ortodonty. Ich bezbolesne usunięcie przez specjalistę w znieczuleniu miejscowym uchroni zatem przed kosztownymi zabiegami.

LiderDent Centrum Medyczne
Kompleks medyczny skupiający w jednym miejscu specjalistów w zakresie stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej oraz chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, endodoncji, protetyki i periodontologii. Poza profesjonalnym personelem medycznym i zaawansowanym technologicznie sprzętem (m.in. RTG), centrum wyróżnia indywidualne podejście do klientów i troska o ich potrzeby. Gabinety – wolne od barier architektonicznych – dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z myślą o najmłodszych pacjentach organizowane są wizyty adaptacyjne, dzięki którym kształtowany jest ich pozytywny stosunek do stomatologa. Natomiast terminy wizyt dopasowywane są do możliwości czasowych konkretnych pacjentów – w LiderDent istnieje możliwość leczenia nawet w późnych godzinach wieczornych, a także w dni świąteczne.

Poza zębami w centrum zatroszczyć się można o kondycję ciała, w ofercie bowiem znajduje się szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych, m.in.klasyczny, sportowy, izometryczny czy wyszczuplający. Od września 2013 dostępne są dla klientów gabinety endokrynologa, dermatologa, diabetologa, specjalisty ds. zaburzeń metabolicznych i chorób wewnętrznych oraz ginekologa.

Komentarze

Miła i profesjonalna obsługa.
Marta W. · 31 sierpnia 2017
Profesjony i bezbolesny zabieg, polecam.
Rafał O. · 26 sierpnia 2017
Miła, profesjonalna i szybka obsługa :) polecam :)
Agnieszka M. · 31 lipca 2017

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.