Usuwanie ósemek w znieczuleniu i konsultacja od 199,99 zł w LiderDent

29 Opinii

od 199,99 zł
4 kupionych

W skrócie

 • Usuwanie kłopotliwych ósemek (tzw. zębów mądrości) będących przyczyną wielu dolegliwości bólowych i kłopotów ze zgryzem
 • Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym: bezbolesny i gwarantujący większy komfort

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 gorupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje zdjęcia rentgenowskiego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami gabinetu. Oferta wyłącznie dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Zdjęcie RTG można wykonać na miejscu, opłata 50,00 zł. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było to niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 500 13 22 44 lub e-mail: rejestracja@liderdent.pl.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli Twoja ósemka nie grzeszy mądrością i rośnie, wywołując ból, pożegnaj się z nią w LiderDent.

Oferta
Pakiet stomatologiczny (zabieg usunięcia ósemki + znieczulenie i konsultacja) w 1 z 4 opcji:

1) 199,99 zł za pakiet z usunięciem 1 ósemki,
2) 379,99 zł za pakiet z usunięciem 2 ósemek,
3) 549,99 zł za pakiet z usunięciem 3 ósemek,
4) 699,99 zł za pakiet z usunięciem 4 ósemek.

Słabo zmineralizowane ósemki są bardzo podatne na próchnicę, a ich dalekie położenie w jamie ustnej utrudnia higienę i leczenie. Co więcej, rosnąc nieprawidłowo, powodują stłoczenie lub uszkodzenie sąsiednich zębów, co w konsekwencji może wymagać interwencji stomatologa lub ortodonty. Ich bezbolesne usunięcie przez specjalistę w znieczuleniu miejscowym uchroni zatem przed kosztownymi zabiegami.

LiderDent Centrum Medyczne
Kompleks medyczny skupiający w jednym miejscu specjalistów w zakresie stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej oraz chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, endodoncji, protetyki i periodontologii. Poza profesjonalnym personelem medycznym i zaawansowanym technologicznie sprzętem (m.in. RTG), centrum wyróżnia indywidualne podejście do klientów i troska o ich potrzeby. Gabinety – wolne od barier architektonicznych – dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z myślą o najmłodszych pacjentach organizowane są wizyty adaptacyjne, dzięki którym kształtowany jest ich pozytywny stosunek do stomatologa. Natomiast terminy wizyt dopasowywane są do możliwości czasowych konkretnych pacjentów – w LiderDent istnieje możliwość leczenia nawet w późnych godzinach wieczornych, a także w dni świąteczne.

Poza zębami w centrum zatroszczyć się można o kondycję ciała, w ofercie bowiem znajduje się szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych, m.in.klasyczny, sportowy, izometryczny czy wyszczuplający. Od września 2013 dostępne są dla klientów gabinety endokrynologa, dermatologa, diabetologa, specjalisty ds. zaburzeń metabolicznych i chorób wewnętrznych oraz ginekologa.

Komentarze

29 Opinii

Wszystko w porządku, pole
Anna P. · 29 września 2016
profesjonalna i miła obsługa, pięknie zrobione zęby :)
Anna G. · 24 sierpnia 2016
Wszystko jak należy. Raczej profesjonalnie. Poza tym czysto.
Joanna M. · 10 sierpnia 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  Kraków

  ul. Mogilska 21

  Kraków, MAŁOPOLSKIE 31-542

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}