Brak nowych powiadomień

ul. Noskowskiego 2/9, Poznań

Wypożyczenie deski snowboardowej od 34,99 zł w Let`s Board (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na fanów białego szaleństwa czekają deski znanych producentów, m.in.: Ride, Burton, Lib Tech, Gnu, Morrow, oraz buty systemem Boa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Alicja
2 Oceny1 reviews
kwiecień 19, 2019
Profesjonaliści-pasjonaci. Fajna atmosfera, deski zadowolone z serwisu ;)

W skrócie

Szczegóły:

  • w ofercie: wypożyczenie deski snowboardowej:
    • na 1 dzień (deska, wiązania)
    • na weekend (deska, wiązania)
    • na 7 dni (deska, wiązania)
    • na 7 dni (deska, wiązania, buty)

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące z wyłączeniem 9-25.02.2018 od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 8 grouponów, ale wykorzystać maks. 4 groupony. W okresie od 23.12.2017 do 2.01.2018 maksymalna liczba wypożyczonych zestawów męskich i damskich to po 10 na każdy z rodzajów. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 12 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Let`s Board

Dla entuzjastów zimowych szaleństw Let`s Board to ziemia obiecana. Wypożyczalnia, serwis desek i nart oraz sklep z deskami i akcesoriami w jednym, to jeden z najstarszych sklepów snowboardowych w Poznaniu (wcześniej znany pod szyldem Boarders.pl).

Tradycja łączy się tu z nowoczesnością, gdyż specjaliści z Let`s Board dysponują sprzętem od znanych producentów, takich jak Ride, Burton, Lib Tech, Gnu, czy Morrow. Chętnie pomogą dokonać właściwego wyboru, naprawią uszkodzoną deskę, a nawet zaproponują zimowy wyjazd dla rodziny bądź w studenckim gronie.