Brak nowych powiadomień

Leśny Park Niespodzianek

Leśny Park Niespodzianek

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednie miejsce na wypoczynek w otoczeniu dzikiej przyrody: ponad 4 km ścieżek edukacyjnych na powierzchnia ok. 15 hektarów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

Warunki

Groupon ważny do 30.04.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Groupon należy zakupić minimum 12 godzin przed przybyciem. Chcąc skorzystać z oferty w Poniedziałek Wielkanocny należy zakupić bilet weekendowy.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Leśny Park Niespodzianek

Osobliwy charakter parku, który jest niekonwencjonalną formą ogrodu zoologicznego, pozwala obcować z dziką przyrodą w naturalnych warunkach. Dom w nim znalazły muflony i daniele, które przy odrobinie szczęścia można karmić z ręki. Wizyta w parku jest też okazją do przyjrzenia się z bliska żubrom, jeleniom, sarnom, dzikom, żbikom i jenotom, a nawet drapieżnym ptakom i sowom. Te ostatnie można oglądać podczas lotów z miejsc widokowych. Oprócz sokolarni i sowiarni warto zwiedzić Centrum Przyrodniczo-Leśne z eksponatami i wyposażeniem o charakterze multimedialnym. Najmłodszych zaś ucieszą z pewnością atrakcje Alei Bajkowej z ekspozycjami nawiązującymi do znanych bajek, a także sporych rozmiarów plac zabaw.

Więcej informacji na Facebooku.

Leśny Park Niespodzianek

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.