Mezoterapia igłowa lub wypełnianie bruzd preparatem hialuronowym od 119 zł w Endo-Dent

Lek. Dent. Paulina Kroczyńska

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Zredukuj zmarszczki z dzisiejszym grouponem dzięki mezoterapii igłowej z wybranym preparatem hialuronowym w gabinecie Endo-Dent.

Oferta
mezoterapia igłowa z preparatem hialuronowym w 1 z 5 opcji:

1) 119 zł za zabieg przy użyciu 1 ml koktajlu kwasu hialuronowego i składników odżywczych,
2) 199 zł za zabieg przy użyciu 2 ml koktajlu kwasu hialuronowego i składników odżywczych,
3) 289 zł za zabieg przy użyciu 3 ml koktajlu kwasu hialuronowego i składników odżywczych,
4) 359 zł za zabieg przy użyciu 4 ml koktajlu kwasu hialuronowego i składników odżywczych,
5) 499 zł za zabieg przy użyciu wypełniacza hialuronowego (zabieg wykonany z 1 ml wypełniacza z kwasu hialuronowego - opcja do wyboru: bruzdy nosowo-wargowe lub zmarszczki palacza lub bruzda lwia lub kurze łapki).

Mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry aktywnych substancji, które pobudzą procesy regeneracyjne. W tym celu lekarz nakłuwa cieniutką igłą obszar tkanki co ok. 0,5 mm – zabieg jest praktycznie bezbolesny, a ewentualne zaczerwienienia znikają od godziny do 2 dni po wizycie w gabinecie. Podczas zabiegu wykorzystany zostanie preparat na bazie kwasu hialuronowego, który odbudowuje włókna kolagenowe i elastylowe, intensywnie nawilża i ujędrnia. Dzięki temu skóra w szybkim tempie odzyskuje sprężystość, elastyczność i gładkość.

W zależności od wybranej opcji lekarz może sięgnąć po koktajl z kwasem i odżywczymi składnikami bądź wypełniacz hialuronowy o najwyższym optymalnym stężeniu leczniczej substancji. Przy odpowiedniej pielęgnacji efekt liftingu utrzyma się nawet 12 miesięcy.

Opcje 1-4 pozwalają wykonać zabieg w wielu punktach do wyboru: okolice oczu, ust, czoła, szyi lub dekoltu podczas 1 wizyty (różne partie) lub w czasie kilku wizyt (ta sama partia). 1 ml wystarczy do wykonania zabiegu na jedną wybraną okolicę.

Endo-Dent
Lakowanie, usuwanie i wybielanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, protezy – to tylko część zabiegów z zakresu stomatologii profilaktycznej, zachowawczej, estetycznej, protetyki i chirurgii stomatologicznej, które można zrealizować w Endo-Dent, by cieszyć się zdrowym i pełnym uśmiechem. Warto dodać, że dentyści mają duże doświadczenie w leczeniu zębów dzieci. Najmłodsi pacjenci mogą liczyć na kolorowe wypełnienia i nagrody po zabiegu, dlatego będą miło wspominać wizytę w gabinecie.

Choć Endo-Dent specjalizuje się w stomatologii, można w nim również wykonać odmładzającą skórę mezoterapię oraz usunąć zmarszczki czy powiększyć usta w wyniku wstrzyknięcia w tkankę kwasu hialuronowego.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów gabinetu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zakupu kolejnych zabiegów w cenie groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 519 333 678 od pon. do pt. w godz. 14-19. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lek. Dent. Paulina Kroczyńska


Lek. Dent. Paulina Kroczyńska

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.