Brak nowych powiadomień

Lejdis Studio

Karnet na pole dance (od 79,99 zł) i stretching (od 139,99 zł) w Lejdis Studio (do -51%)

Do -51%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nauka figur tanecznych i akrobatycznych wykonywanych na rurze oraz intensywne rozciąganie ciała

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 79,99 zł zamiast 150 zł za 4 godziny pole dance,
  • 149,99 zł zamiast 280 zł za 8 godzin pole dance,
  • 209,99 zł zamiast 430 zł za 12 godzin pole dance,
  • 139,99 zł zamiast 270 zł za 4 godziny pole dance + 4 godziny strechingu,
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za 8 godzin pole dance + 4 godziny strechingu.

W studiu Lejdis prowadzone zajęcia odbywają się na trzech poziomach: Basic - pierwsze kroki w pole dance, 1 - początkujący po ukończeniu basic, 2 - średnio zaawansowany, Master - zaawansowany. Zajęcia prowadzone są bez wyznaczonych stałych grup, dlatego wystarczy wybrać odpowiedni poziom i zapisać się na trening w dogodnym terminie. 

Dzięki systematycznym treningom pole dance następuje modelowanie sylwetki, rozwój mięśni i redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponadto treningi w studiu Lejdis to nie tylko sport, ale także świetna zabawa, która dostarcza solidną dawkę endorfin.

Lejdis Studio

W Lejdis Studio kobiety mogą pracować nad sylwetką w pozbawionej rywalizacji atmosferze zabawy. Do ich dyspozycji jest przestronna sala, gdzie ćwiczą latino solo czy taniec na szpilkach. Ciekawą formą ćwiczeń jest również pole dance – widowiskowe połączenie tańca erotycznego i fitnessu to lekcja seksapilu oraz pewności siebie, a zarazem intensywny trening modelujący i ujędrniający ciało. Figury gimnastyczne angażują wszystkie mięśnie, kształtując sylwetkę, a także zwiększają świadomość ciała. Z kolei bogata choreografia i plastyka ruchów sprawiają, że taniec na rurze jest zmysłową oraz efektowną sztuką. Warto także skusić się na stretching, który pozwala na rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów Lejdis Studio. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Obowiązkowa dopłata za kartę członkowską - 39,99 zł (zamiast 100 zł) - do nabycia w studio podczas pierwszej wizyty. W opcji 3. zajęcia do zrealizowania przez 2 miesiące od pierwszych zajęć, w pozostałych opcjach zajęcia do zrealizowania przez 1 miesiąc od pierwszych zajęć. Zajęcia odbywają się zgodnie z obowiązującym grafikiem, poza zajęciami które w nazwie zawierają Kurs lub Kontynuacja Kursu.
Konieczna rezerwacja tel. 732 612 675 lub kolejowa@lejdisstudio.com. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lejdis Studio

Lejdis Studio

Siłownia, Fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.