Zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lasik od 1399 zł w Lecznicach Citomed w Toruniu

Toruń

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

  • Lasik: najpopularniejsza metoda laserowej korekcji wzroku
  • Zabieg korygujący krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm
  • Po 40. roku życia: ze względu na starczowzroczność okulary nadal będą konieczne do czytania

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). konsultacja przed zabiegiem płatna 200 zł. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu możliwość zwrotu grouponu. Kwota za konsultację nie jest w takim przypadku zwracana.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.  723 186 483.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem - dzięki zabiegowi w Lecznicach Citomed w Toruniu - zapewnisz sobie perfekcyjną jakość oglądanej rzeczywistości z każdej perspektywy.

Oferta
laserowa korekcja wzroku metodą Lasik w 1 z 2 opcji:

1) 1399 zł za zabieg na jedno oko,
2) 2789 zł za zabieg na dwoje oczu.

Laserowa korekcja wzroku jest jedną z najpopularniejszych metod eliminacji wad wzroku i pozwala na trwałe zrezygnowanie z noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Korekcja poprzedzona jest konsultacją, podczas której lekarz decyduje o kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Podstawowym wyznacznikiem jest wiek – laserowej korekcji metodą Lasik mogą się poddać osoby po 19. roku życia. Sam zabieg trwa nie więcej niż kilkanaście minut.

Lecznice Citomed
Citomed to największy i najdynamiczniej rozwijający się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w regionie. Posiada bogate zaplecze dignostyczno-terapeutyczne. 26 poradni specjalistycznych świadczy m.in. zabiegi chirurgiczne (jednego dnia) i z zakresu diagnostyki obrazowej (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG, RTG, mammografia). Lecznice Citomed to również zakład medycyny nuklearnej, nowoczesna rehabilitacja i fizjoterapia w Orvit Clinic oraz nowo utworzone centrum dermatologii estetycznej i leczniczej DermE. Jakość usług potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia.

Komentarze

Polecam, wygodnie, szybko, pełna opieka od wejścia do wyjścia
Witek R. · 10 czerwca 2016
Polecam! Wspaniałe podejście do pacjenta.Jestem w 100% zadowolona z laserowej korekcji wzroku.
Magdalena T. · 10 czerwca 2016
Dziękuję serdecznie za przywrócenie wzroku :)))
Przemek S. · 3 marca 2016

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.